آغاز اجرای طرح ملی کالابرگ الکترونیکی در کهگیلویه و بویراحمد

در نشست بررسی جزئیات طرح ملی کالابرگ الکترونیکی با حضور اعضای شورای هماهنگی؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خرید ۱۰ قلم کالای اساسی مشمول اجرای این طرح ملی است.

صبح روز جمعه 12 خردادماه 1402 در نشست بررسی جزییات طرح ملی کالابرگ الکترونیک؛ حمیدرضا واعظی زاده گفت: طرح کالابرگ الکترونیکی که در ماه‌های قبل به صورت آزمایشی در چهار استان کشور اجرا شد بود از دیروز در سراسر کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ‌؛افزود: در قالب این طرح یارانه بگیران می‌توانند یارانه ماه آینده خود را برای خرید ۱٠ قلم کالای اساسی که پیش‌تر اعلام شده به صورت اعتبار خرید کالا در فروشگاه‌های متصل به طرح هزینه کنند.

واعظی زاده اضافه کرد: در این طرح اعتبار همه خانوارهای یارانه‌بگیر شارژ شده و آنان می‌توانند یک ماه زودتر از دریافت یارانه نقدی ، از این اعتبار برای خرید ۱۰ قلم کالای اساسی مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک استفاده کنند.

وی ادامه داد: در صورت استفاده از این مزیت و خرید کالا از محل اعتبار یارانه، به‌میزان اعتبار استفاده‌شده از یارانه ماه بعد خانوار کسر و مابقی به‌صورت نقدی، در موعد مقرر واریز یارانه، به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه خانوارهای مشمول دریافت یارانه می توانند برای مشاهده میزان اعتبار، لیست کالاها و فروشگاه‌های مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک، با تلفن همراه سرپرست خانوار، کد دستوری #۲۸*۷۸۸* را شماره‌گیری کرده و یا به درگاه اینترنتی shoma.sfara.ir مراجعه کنند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان 

کد خبر 81142

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد