شهریار| برگزاری اولین کمیته تخصصی تسهیلات خود اشتغالی

اولین کمیته تخصصی خوداشتغالی برای ۱۱ فقره پرونده مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، در راستای توانمندی و اشتغال مددجویان دهک های پایین جامعه هدف، این جلسه در بهزیستی شهرستان شهریار برگزار شد.

مصطفی مرادی مسئول اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی شهرستان شهریار از برگزاری اولین جلسه کمیته تخصصی تسهیلات خوداشتغالی در سالجاری با هدف پشتیبانی از محرومان و توانمندسازی جامعه هدف برای ۱۱ فقره پرونده توانبخشی و اجتماعی بهزیستی شهریار برای اعتبارات ۱۴۰۲ خبر داد.

مرادی تصریح کرد: این کمیته به ریاست رئیس اداره بهزیستی، مسئول امور مشارکت‌های و اشتغال و مسئول امور اجتماعی، مسئول مجتمع توانبخشی و اجتماعی مجتمع توانا و کارشناس اشتغال و حضور خود جامعه هدف متقاضی تسهیلات و مددکاران مربوطه برگزار شد.

ناصر نیک افشار گفت: این کمیته برای بررسی پرونده ها در راستای ایجاد شغل پایدار جامعه هدف برگزار شد و در ادامه خاطر نشان کرد: این تسهیلات به مددجویان تحت پوشش این اداره، خانواده های این گروه و نیز دهک‌های پایین جامعه تعلق می‌گیرد و گروه مربوطه در صورت اثبات نیازمندی به کارشناسان این کمیته می‌توانند ضمن دریافت آموزش‌های مهارتی، اعتبارات نام‌ برده را بعداز معرفی به بانک های عامل، تسهیلات با بهره ۴ درصد و بازپرداخت هفت ساله دریافت کنند.

کد خبر 80509

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد