ملارد| تقدیر از خانواده های دارای فرزند چند قلو به مناسبت هفته ملی جمعیت

در دومین روز از هفته ملی جمعیت و در روز شمار مدیران و جوانی جمعیت، طی مراسمی با حضور داود فهیم راد سرپرست بهزیستی شهرستان ملارد، محمود عبداله تبار مسئول امور اجتماعی و زهرا باقرپور مسئول شورای فرهنگی از خانواده های دارای فرزند چند قلو تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، فهیم راد با اشاره به اهمیت حمایت از خانواده های چند قلو گفت: بهزیستی با استفاده از تمامی توان خود در تلاش برای بالابردن سطح آگاهی در خصوص افزایش جمعیت و حمایت از خانواده ها بوده و در عین حال با در نظر گرفتن اهمیت پیشگیری از معلولیت ها با ارائه خدمات مشاوره و ژنتیک رایگان سعی در کنترل آسیبها دارد.

وی افزود: علاوه بر خدماتی که بصورت مستمر از سوی معاونت تخصصی برای خانواده های دارای فرزند چند قلو ارائه می شود، موارد دیگری نیز مانند تسهیلات اشتغال والدین، آموزش مهارتهای زندگی، بسته های معیشتی، مشاوره و مددکاری نیز برای رفاه حال این عزیزان با توجه به نیازمندیهایشان صورت می پذیرد.

سرپرست بهزیستی شهرستان ملارد ضمن تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت افزایش جمعیت گفت: تمامی موارد درخواستی این خانواده ها توسط کارشناس مربوط پیگیری و با توجه به امکانات و دستورالعمل های موجود بررسی می شود.

کد خبر 79585

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد