پیشوا| نشست هم اندیشی با مدیران موسسات غیردولتی

نحوه عملکرد و خدمت رسانی موسسات غیر دولتی در جلسه ای با حضور رضا اسدی رئیس بهزیستی شهرستان پیشوا، رجبی کارشناس پیشگیری و صاحبین مراکز مثبت زندگی و کلینیک مددکاری مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، رئیس بهزیستی شهرستان پیشوا در این جلسه، ضمن اشاره در خصوص عملکرد صحیح این مراکز گفت: تمام صاحبین امتیاز مراکز می بایستی بر دستورالعمل های سازمانی مرتبط با مرکز خود احاطه داشته و دقیقا بر مبنای موارد ذکر شده در آن فعالیت کنند.

رضا اسدی در ادامه بیان کرد: مراکز تحت نظارت بهزیستی جزء شرکای اجتماعی سازمان محسوب می گردند و برای دستیابی به اهداف سازمان و تحقق سیاستهای دستگاههای حمایتی و خدماتی خصوصاً مجموعه بهزیستی، شرکای اجتماعی به عنوان بازوان قوی و توانمند قلمداد می گردند که با همیاری و مشارکت این افراد، اکثریت مطالبات ولی نعمتان امکان تحقق می یابد.

در ادامه این نشست پیرامون مواردی همچون، اجرای طرح های واحد پیشگیری طبق دستورالعمل سازمانی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی این شهرستان همراه با تعاملات و همکاری دو طرفه کارکنان بهزیستی شهرستان و مسئولین مراکز مثبت زندگی و کلینیک مددکاری پرداخته شد و در آخر نیز مراکز در خصوص چالش های اجرای طرحها به بحث و تعامل در این جلسه پرداختند.

کد خبر 79564

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد