در رسانه | حمایت بهزیستی از ۷۹ خانواده دارای فرزند سه قلو در مازندران

ساری- مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: این اداره در حال حاضر بیش از ۷۶۴ خانواده دارای فرزند چندقلو را تحت پوشش قرار داده که از این تعداد ۷۹ خانواده دارای فرزند سه قلو هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، فریبا بریمانی بعدازظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی یکی از دستگاه‌های اصلی حمایت کننده خانواده‌های چند قلو است، گفت: سازمان بهزیستی با هدف توسعه عدالت اجتماعی، تأمین رفاه، تسهیل حمایت، مساعدت چند لایه و ارائه خدمات پایدار؛ برنامه حمایت از خانواده‌های دارای فرزند چند قلو را تدوین کرده است.

وی با بیان اینکه بهزیستی مازندران در حال حاضر بیش از ۷۶۴ خانواده دارای فرزند چندقلو را تحت پوشش قرار داده است، افزود: از این تعداد ۶۸۴ خانواده دارای فرزند دو قلو، ۷۹ خانواده دارای فرزند سه قلو و یک خانوار دارای فرزند چهار قلو می‌باشند.

مدیر کل بهزیستی مازندران با اشاره به ارائه خدمات به این خانواده‌ها تصریح کرد: تمامی خانواده‌هایی که فرزند سه قلو به بالا دارند بدون در نظر گرفتن دهک درآمدی، تحت پوشش بهزیستی قرار می‌گیرند و از مستمری ماهانه مبلغ ۲۰ میلیون و ۵۹۲ هزار ریال برخوردار و از سایر خدمات مستمر شامل کمک‌های بلاعوض، وام‌های کم بهره اشتغالزایی، تسهیلات مسکن و غیره نیز می‌توانند بهره مند شوند.

بریمانی در خصوص خدمات سازمان بهزیستی به خانواده‌های دارای فرزند دوقلو که در دهک کم درآمد و متوسط قرار دارند، بیان کرد: این خانواده‌ها نیز تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار گرفته و از مستمری ماهیانه به مبلغ ۱۶ میلیون و هشتصد و چهل و هشت هزار ریال و سایر مزایا و خدمات سازمان بهره مند می‌شوند.

کد خبر 79526

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد