شهرستان همدان| همایش روز روانشناس و تقدیر از روانشناسان

بمناسبت روز جهانی روانشناس و مشاور همایشی با حضور مدیر بهزیستی شهرستان، کارشناسان ستاد بهزیستی استان و شهرستان، مدیران مراکز و دفاتر مشاوره، مدیران مراکز مثبت زندگی و روانشناسان توسط بهزیستی شهرستان همدان در سالن شهید رجایی برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان همدان در این همایش نوروزی مدیر بهزیستی شهرستان ضمن عرض تبریک و گرامیداشت این مناسبت و تشکر از زحمات کارشناس مسئول و همکاران بهزیستی شهرستان بابت برگزاری این همایش گفت: روز جهانی روانشناس و مشاور در جهان در تاریخ های مختلفی گرامی داشته می شود و در ایران نهم اردیبهشت ماه هر سال به عنوان این روز نامگذاری شده است و یکی از مهمترین مولفه‌های هر کشور  توجه به روان درمانی افراد می باشد و باید در این حوزه بسیار کار کنیم چرا که افسردگی و برخی از مشکلات روحی و روانی مانند سایر بیماری‌ها نمود ظاهری ندارد و باید با دقت نطر، مصاحبه و مداخلات روانشناسانه در این زمینه عمل شود.

نوروزی افزود: یک مشاور در هنگام انجام مشاوره باید تمامی مشکلات خود را فراموش نموده و شنونده خوبی باشد تا بتواند اعتماد مراجع خود را بدست بیاورد و تشخیص درستی از مشکل فرد داشته باشد.

در ادامه همایش آقای جلالی بعنوان مشاور و روانشناس در این خصوص سخنرانی به مناسبت پاسداشت روز  روانشناس و نحوه ارتباط گیری روانشناسان با افراد عادی  جهت حضار داشتند.

در پایان هم با اهدای لوح تقدیر از زحمات روانشناسان و مشاوران تقدیر و تشکر به عمل آمده و به قید قرعه هم به تعدادی از حاضرین کارت هدیه اهدا شد.

کد خبر 78870

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد