در رسانه | ۱۴۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان بهزیستی استان بوشهر پرداخت شد

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر از پرداخت ۱۴۵ میلیارد تومان تسهیلات برای اجرا طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: با پرداخت این تسهیلات اشتغال یک‌هزار و ۱۰۰ نفر از مددجویان بهزیستی استان بوشهر فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان بوشهر حسین اسدی‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر حمایت از توانمندسازی و اشتغال جامعه هدف بهزیستی را یکی از مأموریت‌های مهم این نهاد دانست و اظهار داشت: در این راستا پرداخت تسهیلات کم بهره اشتغال‌زایی در دستور کار قرار گرفته است.

وی اشتغال‌زایی خانواده افراد تحت پوشش را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: افراد دارای معلولیت، زنان سرپرست خانوار و سایر مددجویان تسهیلات اشتغال‌زایی پس از مهارت‌آموزی بر اساس ظرفیت مناطق دریافت می‌کنند.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر اعتبار مصوب پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در سال جاری 184 میلیارد تومان دانست و افزود: در 10 ماه امسال 145 میلیارد تومان تسهیلات برای اجرا طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان این نهاد پرداخت شده است.

اسدی‌راد ادامه داد: با پرداخت این تسهیلات اشتغال یک‌هزار و 100 نفر از مددجویان بهزیستی استان بوشهر فراهم شده است.

وی با اشاره به ادامه پرداخت مستمری به دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال‌زایی گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی سبب قطع کمک‌هزینه‌ها، نظیر کمک هزینه نگهداری فرد دارای معلولیت در منزل یا حق پرستاری نخواهد شد.

کد خبر 72951

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد