۲۳۰ معتاد متجاهر در رباط‌کریم جمع آوری شد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط‌کریم گفت: با اجرای طرح بهزیستی رباط‌کریم ۲۳۰ معتاد متجاهر جمع‌آوری و به مرکز ماده ۱۶ منتقل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی استان تهران؛ به نقل از نبأ پرس؛ بهادر مهکی در گفت‌وگو با نبأپرس در رباط‌کریم، با اشاره به اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر، اظهار داشت: پس از آغاز به‌کار مرکز کاهش آسیب ماده ۱۶ «راهیان سرزمین روشنایی» واقع در روستای حصار مهتر و رفع کمبودها و کاستی‌های برای نگه‌داری از جامعه هدف، طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر بی‌خانمان هم‌زمان با برودت هوا در سطح شهرستان اجرایی شد.

وی با بیان اینکه مرکز کاهش آسیب ماده ۱۶ رباط‌کریم تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان رباط‌کریم فعالیت می‌کند، افزود: با دستور دادستانی و همکاری نیروی انتظامی و پلیس مواد مخدر شهرستان رباط‌کریم در اجرای طرح جمع‌آوری ۲۳۰ نفر معتاد متجاهر بی‌خانمان جمع‌آوری شدند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط‌کریم در ادامه گفت: در این طرح که در دو مرحله اجرا شد، بخشی از معتادان متجاهر شهرستان بهارستان نیز جمع‌آوری و به مرکز ماده ۱۶ رباط‌کریم منتقل شدند.

مهکی تصریح کرد: با اجرای این طرح ۳۵ نفر از اتباع خارجی کشور افغانستان و بدون هویت نیز شناسایی شدند که از طریق معاونت سیاسی فرمانداری شهرستان وضعیت آن‌ها در دست بررسی است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط‌کریم در پایان خاطرنشان کرد: از اول دی‌ماه امسال در قالب دو طرح نسبت به جمع‌آوری معتادان متجاهر شهرستان اقدام شد که در مرحله اول حدود ۱۶۵ نفر و در مرحله دوم حدود ۷۵ نفر معتاد متجاهر جمع‌آوری و پذیرش شدند، لذا در حال حاضر سطح شهرستان رباط‌کریم کلیه معتادان متجاهر ساماندهی شده‌اند.

کد خبر 72446

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد