دیدار و دلجویی از خانواده ناشنوای تحت پوشش بهزیستی شهرستان انگوت

حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان از ناشنوای تحت پوشش بهزیستی شهرستان انگوت دیدارکرد.

 به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان، حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان در جریان سفر به شهرستان انگوت و همزمان با گرامیداشت هفته ناشنوایان با شعار" پیش بسوی جوامعی با مشارکت همه " با ناشنوای تحت پوشش بهزیستی شهرستان انگوت دیدار و گفتگو کرد.

حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان در جریان دیدار با خانواده ناشنوای تحت پوشش شهرستان انگوت اعلام نمود: به حمداله در سایه تلاشهای دولت خدمتگزار، مسئولان دلسوز ومتعهد میهن اسلامی امروز به سمتی می رویم  که از شدت افراد دارای معلولیت بویژه شنوایی کاسته می شود و با تمهیدات صورت گرفته، فرد از ناشنوایی مطلق آسوده می گردد.

مدیرکل بهزیستی استان در رابطه با اقدامات انجام یافته پیرامون خدمات توانبخشی به افراد دارای معلولیت بالاخص در دولت سیزدهم افزود: توسعه خدمات توانبخشی، ارائه خدمات توانپزشکی و آموزش مهارتهای زندگی، فراگیری زبان اشاره به خانواده های فرد معلول و اشتغال زایی این ولی نعمتان اصلی ترین راهبرد و فعالیت های سازمان هستند که با جدیت این اقدامات پیگیری می شوند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به سیاستها و تدابیرهای صورت گرفته از سوی سازمان بهزیستی کشور در خصوص پیشگیری از معلولیت ها خوشبختانه اقدامات بسیار متعدد و متنوعی برای آحاد جامعه ارائه می شود که با توجه به آگاهسازی های صورت گرفته امروز به سمت جامعه ای سالم و عاری از معلولیت پیش می رویم.

رضایی افزود: با برگزاری تست ها و غربالگریهای شنوایی، بینایی، ژنتیک و سایر موارد می توان ادعا نمود که سطح آگاهی های عمومی ارتقاء یافته و از شدت معلولیتهای ناشی از عوامل محیطی و مادرزادی کاسته شده است.

گفتنی است در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته ناشنوایان، از خانواده فرد دارای معولیت شنوایی تحت پوشش بهزیستی شهرستان انگوت تکریم و دلجویی شد.

کد خبر 66116

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد