فیروزکوه| اهدای لوازم خانگی به سیل زدگان

اهدای لوازم خانگی به سیل زدگان بهزیستی شهرستان فیروزکوه صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران؛ تعدادی لوازم خانگی از سوی خیریه موکب امام هادی (ع) با همکاری جمعی از خیرین نوع دوست به بهزیستی شهرستان فیروزکوه به منظور توزیع بین نیازمندان سیل زده روستای مزداران اهدا شد.

رئیس بهزیستی شهرستان فیروزکوه در این مراسم با تقدیر از همراهی خیرین نیکوکار در خدمت رسانی و حمایت از جامعه هدف سازمان اظهار داشت: یکی از سنت های حسنه کمک به تامین جهیزیه افراد بی بضاعت می باشد که امیدواریم این حرکت های خیرخواهانه و خدا پسندانه تداوم داشته باشد.

وی در این خصوص گفت: با وقوع سیلاب ۶ مرداد ماه در منطقه حبله رود این شهرستان و تخریب بخش عظیمی از روستای مزداران، خیریه موکب امام هادی (ع) شهر تهران تعدادی لوازم کامل منزل برای آسیب دیدگان این روستا تهیه و اهدا کرده است.

وی در ادامه افزود: مددکاران ما در روستای مزداران این شهرستان حضور پیدا کردند و با بررسی‌های لازم و جمع آوری اطلات مورد نیاز، افراد مورد نظر را شناسایی کرده و لوازم را در اختیار آنها قرار خواهند داد.

گفتنی است؛ خیرین اقلامی مانند: یخچال، ماشین لباسشویی، فرش، مبل، بخاری و مبل را اهدا کردند و علاوه بر این تعدادی دیگری لوازم خانگی هم از سوی خیرین به بهزیستی شهرستان برای توزیع میان اقشار آسیب دیده از سیل تحویل داده شده است.

کد خبر 65250

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد