در رسانه | مدیرکل بهزیستی در بازدید از شهرآرا: بهزیستی را با کارهای انجام‌شده‌اش معرفی کنید

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار با حضور در تحریریه مؤسسه فرهنگی شهرآرا از خدمات این رسانه تقدیر کرد.

علی صمدی جوان | شهرآرانیوز؛  دکتر مسعود فیروزی با حضور در تحریریه مؤسسه فرهنگی شهرآرا، از نزدیک با خدمات و فعالیت‌های این رسانه آشنا شد و از آنان قدردانی کرد.

وی در این دیدار با اشاره به خدمات ارائه‌شده توسط اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: برای ارتباط بهتر با رسانه و نشان‌دادن فعالیت‌های سازمان بهزیستی باید گفت اکنون خراسان رضوی ۲۱۰ هزار پرونده فعال دارد که از این تعداد، ۱۳۵ هزار پرونده مددکاری معلولیت و ۷۵ هزار پرونده در حوزه آسیب‌های اجتماعی دارد که معادل ۱۰ درصد جمعیت استان خراسان رضوی است.

فیروزی افزود: علاوه بر خدماتی که به صاحبان این پرونده‌ها داده می‌شود، باید بیان کرد که اکنون ۱۵ هزار مددجو در ۳۰۰ مرکز شبانه‌روزی مقیم هستند.

مدیرکل بهزیستی در جمع خبرنگاران شهرآرانیوز بیان کرد: غربالگری‌های شنوایی، بینایی و ژنتیک نیز برعهده ماست و اینک شما تصور کنید بهزیستی با چه حجم از فعالیت روبه‌روست و چگونه می‌تواند همه این نیازها و خدمات را پوشش دهد و به سرانجام برساند.

وی ادامه داد: به‌عنوان کسی که در سال‌هایی دور به حرفه خبرنگاری و فعالیت‌های رسانه‌ای اشتغال داشته‌ام، باید عرض کنم که تلاش ما، بازگشانی کانال‌های رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی متعدد به سوی اصحاب رسانه بوده است و اینک خواستار آنیم که ضمن نشان‌دادن کاستی‌ها و نواقص که یقینا به بهترشدن ما کمک می‌کند، بهزیستی را با کارهایی که انجام داده است نیز به مخاطبان بشناسانیم.

فیروزی در پایان با تقدیر از مجموعه‌های چاپی تخصصی و سرویس‌های آنلاین شهرآرانیوز که ارتباط و پیوستگی‌ای با خدمات سازمان بهزیستی دارند، از آمادگی این سازمان برای تعاملات کارشناسانه با مؤسسه فرهنگی شهرآرا و پایگاه خبری شهرآرانیوز خبر داد.

کد خبر 63492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد