برپایی کارزار پیشگیری از اعتیاد و مصرف گل و شیشه در رشت

صبح روز بیست و نهم تیرماه، به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی ، کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد و مصرف گل و شیشه با حضور آریا طوفانی معاون پیشگیری و سایر کارکنان بهزیستی گیلان و مدیران دستگاه های اجرایی استان در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت برپا شد.

معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی گیلان ضمن سپاس از حضور مردم در این کارزار اظهار داشت: کارزار گل و شیشه با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان برگزار شد.

 آریا طوفانی با اشاره به  ضرورت همیاری و تعامل همه دستگاه های اجرایی ذیصلاح در برپایی چنین نمایشگاه ها و کارزارهایی خاطر نشان کرد : مشارکت همه دستگاه ها و نهادها در برپایی چنین نمایشگاه هایی که دغدغه سلامت مردم را دارند امری ضروری است و برای اینکه شاهد جامعه ای سالم باشیم می بایست بیش از این اطلاع رسانی کرد وسطح آگاهی خانوادها و قشر نوجوان و جوان را بالا برد.

وی در ادامه  تصریح کرد: برنامه های فرهنگی – اجتماعی پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مصرف مواد مخدر در طول سال به بهانه های مختلف از سوی سازمان بهزیستی گیلان و همیاری سایر نهادها در نقاط مختلف شهر برگزار می شود که امیدواریم این روند با مشارکت بیشتر سازمانهای دیگر همچنان تداوم داشته باشد.
 

کد خبر 61829

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد