پیام تسلیت مدیرکل بهزیستی استان به مناسبت ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان به مناسبت ایام حزن‌انگیز ۱۴ و ۱۵ خرداد، سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و قیام تاریخ‌ساز ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد.

دکتر ولی‌اله نصر مدیرکل بهزیستی استان اصفهان به مناسبت ایام حزن‌انگیز ۱۴ و ۱۵ خرداد، سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و قیام تاریخ ساز ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد.

متن پیام مدیرکل به این شرح است:

بسمه تعالی

خرداد، ماهِ حادثه‌های بزرگ در تاریخ کشور ما است؛ گاه آن چنان سایه حزن را همچون ۱۴ خرداد و ارتحال ملکوتی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه بر کشور مستولی می‌کند و در میان این همه حزن و اندوه، حضور انبوه و میلیونی ملت ایران و حتی مسلمانان و شیفتگان خمینی کبیر در مراسم تشییع این ابرقهرمان قرن، دنیا را مات و مبهوت می‌کند و گاه در ۱۵ خردادش سرآغاز و نقطه عطف حرکت و نهضتی می‌شود که به انقلابی بزرگ و بی‌نظیر منجر شده و باز هم مایه بهت و شگفتی جهانیان می‌شود.

امام‌ خمینی‌(ره)، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است، نام‌ او پرچم‌ انقلاب، راه‌ او راه‌ انقلاب‌ و اهداف‌ او اهداف‌ این‌ انقلاب‌ است، بر ما است که نام و راه او را همچون جان پاس داریم و برای دستیابی به قله‌های عزت و عظمت رهپوی واقعی ایشان باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، سالگرد رحلت جانگداز ایشان و شهدای والامقام ۱۵ خرداد را تسلیت عرض نموده و توفیق همگان را از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

دکتر ولی‌اله نصر

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان

کد خبر 58257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد