۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۷
سقز | برگزاری کارگاه آموزش خانواده

کارگاه آموزش خانواده با عنوان « آموزش مهارت های زندگی ، شیوه های فرزند پروری و شکاف بین نسلی » در محل سالن اجتماعات مرکز مثبت زندگی کد ۶۲۷۲ شهرستان سقز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کردستان ، این کارگاه با حضور حسین حسین زاده ؛ کارشناس پیشگیری بهزیستی شهرستان سقز و تعدادی از مددجویان تحت پوشش مرکز مثبت زندگی کد ۶۲۷۲ تشکیل شد .

در ابتدا خانم حداد ؛ مسئول مرکز مثبت زندگی کد ۶۲۷۲ هدف از برگزاری این کارگاه را آگاهسازی مددجویان و خانواده های آنان از شیوه های فرزند پروری و مهارت های زندگی عنوان کرد .

در ادامه عادل کریمی ؛ دانشجوی دکترای مشاوره و مدرس کارگاه ، خانواده را یک نهاد و واحد اجتماعی مطابق با نیازهای فطری هر فرد در جامعه و فرهنگ دانست که حفظ و استحکام آن محتاج تلاش و همفکری همه اعضای خانواده است .

کریمی در ادامه اظهار کرد : یکی از ویژگی های دنیای امروز ، انفجار علم و دانش در همه حوزه ها و تأثیر ژرف آن در زندگی فردی و اجتماعی است که به تناسب این امر ، آموزش های مستمر  برای هر فردی را ضروری می سازد ؛ آموزش هایی که در نتیجه آن ضمن شناخت بیشتر ، خانواده ها قادر باشند نقش ها و وظایف خود را در مقابل فرزندان به خوبی ایفا کنند .

منبع : روابط عمومی بهزیستی استان کردستان

کد خبر 55998

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد