پیام تبریک سرپرست بهزیستی گیلان به مناسبت روز کارگر

سید مهدی خدمت بین دانا سرپرست بهزیستی گیلان در پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و جهاد و تولید تبریک گفت

متن پیام به شرح ذیل می باشد
مقام معظم رهبری:
استقلال ملت و کشور به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد
بسم الله الرحمن الرحیم
فرهنگ کار، تلاش و جهاد برای عمران و آبادی مرز و بوم و اعتلای ایران اسلامی به دست کارگران و زحمت کشان عرصه تولید، موید جانفشانی و از خودگذشتگی این قشر است که باید قدردان و قدرشناس زحمات آنان بود.
تقارن هفته کار و کارگر با ماه پرخیر و برکت رمضان و میهمانی خدا، بهانه‌ای است برای پاسداشت تلاش‌ها و زحمات عزیزانی که در راه ساختن ایران آباد و آزاد سر از پا نمی شناسند.
نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری با نام سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نقش و جایگاه کارگران را بیش از پیش در توسعه همه جانبه کشور نمایان می کند و در حقیقت این مهم زمانی به مرحله عمل و تحقق در می‌آید که جامعه بزرگ و پرتلاش کارگری با حمایت همه جانبه دولت و مردم برای پیشرفت و تعالی استان کمر همت ببندند.
در هفته کار و کارگر باید از  مقام رفیع و عظیم کارگران و  خدمات صادقانه و بی دریغ این قشر شریف، مؤمن و صبور تشکر کرد و از آنان در همه زمینه ها حمایت کرد.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از همه کارگران متعهد، سختکوش و پرتلاش استان ، فرا رسیدن روز کار و کارگر را به جامعه بزرگ کارگری به خصوص زحمت کشان بهزیستی گیلان تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب با نام «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»
نامگذاری شده است،  شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون ایران اسلامی باشیم.

کد خبر 55840

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد