تجدید میثاق وزیر و کارکنان وزارت مردم با آرمان‌های والای بنیان‌گذار انقلاب اسلامی

هم زمان با چهل‌وسومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی جمعی از مدیران و کارکنان سازمان‌ها و صندوق‌های این وزارتخانه با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) ضمن پاسداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی، با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب و شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دکتر عبدالملکی در حاشیه تجدید میثاق وزارت مردم با آرمان‌های  بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: در دولت مردمی سیزدهم، گام دوم سنگ بنای انقلاب اسلامی را برداشته‌ایم و با این تفکر، به سمت تشکیل تمدن اسلامی حرکت خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: امروز ضمن بهره‌مندی از فیوضات معنوی این زیارت، باید بدانیم که میراث‌دار یک اتفاق بزرگ به نام انقلاب اسلامی هستیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: در روزهای آغازین گام دوم انقلاب اسلامی وظیفه خود می‌دانیم که قوی‌تر از گذشته به راه خود ادامه دهیم.

'گفتنی است: در این مراسم علی محمد قادری، معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و جمعی از مدیران این سازمان نیز حضور داشتند.

کد خبر 51973

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد