نشست هم اندیشی نمایندگان مراکز مثبت زندگی استان با مدیرکل بهزیستی گیلان

صبح روز چهارم بهمن ماه نشست هم اندیشی نمایندگان مراکز مثبت زندگی با حضور مدیرکل بهزیستی گیلان دکتر حسین نحوی نژاد، معاونین و اعضای کمیته استانی اجتماع محور در ستاد بهزیستی استان برگزار گردید.

در این جلسه که به منظور بیان چالش ها و ارائه راهکارهای عملیاتی جهت بهبود و تسهیل فرایند خدمات رسانی به گروه هدف تشکیل شد ابتدا نمایندگان مراکز مثبت زندگی به ارائه مشکلات اجرایی برنامه های در دست اجرا توسط مراکز پرداختند و نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

سپس دکتر توکلی فرد مشاور مدیرکل و دبیر کمیته استانی اجتماع محور ضمن بیان اقدامات و هماهنگی های انجام شده در سطح استان به منظور تسهیل اجرای برنامه اجتماع محور در محلات، بر نقش تسهیلگران در انجام برنامه تاکید نمودند.

در ادامه مهندس منوچهری رئیس اداره فناوری اطلاعات توضیحاتی درخصوص فرایند اجرایی و برنامه های عملیاتی مراکز مثبت زندگی ارائه نمودند.

در پایان مدیرکل بهزیستی گیلان ضمن برشمردن اهمیت مراکز مثبت زندگی و رویکرد اجتماع محور در تحقق اهداف عالیه سازمان بهزیستی، نقش مراکز را در افزایش ظرفیت خدمات رسانی به جامعه هدف بسیار موثر دانستند و تاکید نمودند منظور از تاسیس و راه اندازی این مراکز تسهیل دسترسی گروه های هدف و عموم مردم به خدمات سازمان و توزیع عادلانه خدمات و افزایش رضایتمندی جامعه هدف می باشد و در این راستا نقش مراکز در تحقق این هدف بسیار کلیدی و موثر است.

کد خبر 50997

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد