رئیس سازمان بهزیستی کشور: خدمات رسانی به جامعه هدف باید با رعایت عدالت باشد

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه به همکاران پاکدست استان تهران افتخار می کنم، اظهار داشت: ابعاد خدمت در بهزیستی با توجه به جامعه هدف متنوع، متعدد و متکثر، فراوان است و با روش ها و فرآیندهای نوین و بهبود عملکرد، روزهای خوش و روشنی را روئت خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، علی محمد قادری با تشکر از دکتر امین شاهرخی و خدمات وی در مدت دو سال تصدی بهزیستی استان تهران، خاطرنشان کرد: کار و فعالیت اساسی در دوره جدید توسط سرکار خانم زمانی در امتداد کارهای گذشته است که باید پیگیری شوند و بحمدلله مدیر جدید استان، از ظرفیت تحصیلاتی، گذشته درخشان و فکر و اندیشه ای بالا برخوردارند و عملکرد ایشان در مسئولیت های گذشته حاکی از این موضوع است و  در این دوره نیز با بهره مندی از ظرفیت ستاد و شهرستان های استان تهران، مسیری خوب و همراه با تعالی را در فرصت جدید خدمت، ادامه خواهند داد.

قادری در ادامه با اشاره شعار سال‌جاری بیان داشت: در بهزیستی با تلاش و قوتی مضاعف، بر حسب فرمایش مقام معظم رهبری در نامگذاری سال، موانع خدمت را مرتفع خواهیم ساخت و بهزیستی استان تهران را که پیشانی بهزیستی در کل کشور است را با سیاستگذاری که در کشور طراحی می نماییم در مسیر ارائه خدمات به جامعه هدف، همراهی خواهیم کرد.

وی با این توضیح که شهیدان برای ما رشادت آفریدند و مسئولیت ها را امانت به ما سپرده اند، گفت: باید با الگوی گیری از شهیدان بزرگوار بویژه سردار سلیمانی عزیز، از ظرفیت صندلی مدیریت برای خدمت به مردم به ویژه جامعه هدف سازمان بهره ببریم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور اذعان داشت: در این ۶۱ روز که در خدمت خانواده بهزیستی هستم تمام تلاش خود را برای تحقق عدالت به کار گمارده ام و باید خدمات رسانی در همه اجزای سازمان به جامعه هدف با رعایت عدالت باشد.

قادری در پایان با بیان اینکه در  ده سال گذشته بدنه بهزیستی استان تهران تغییر کرده است، افزود: حسب نگاه سازمانی و ارتقای کارکنان، برخی ها بازنشست شده و عده ای نیز به مدارج بالاتر دست یافته اند اما آنچه مهم است در این مدت تلاش های فراوانی صورت گرفته و همکاران، پاک و هوشمندانه عمل کرده اند و باید با هوشمندسازی سیستم های مدیریتی، آینده ای روشن تر را ترسیم کنیم.

کد خبر 49568

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد