آغاز پویش «هدیه شعبه ما؛ یک ویلچر» در کرمان

در رسانه های استان کرمان- ایکنا- معاون توانبخشی بهزیستی استان کرمان با اعلام آغاز پویش «هدیه شعبه ما؛ یک ویلچر» در کرمان در استان کرمان گفت: در این طرح، مدیران و کارکنان بانک‌های دولتی و خصوصی استان کرمان به صورت داوطلبانه بخشی از حقوق خود را به خرید ویلچر برای افراد دارای معلولیت در سطح استان اختصاص خواهند داد.

به گزارش ایکنا از کرمان، علیرضا احمدی‌پور، معاون توانبخشی بهزیستی استان کرمان امروز چهارشنبه ۲۶ آبان‌ماه بیان کرد: کارکنان بانک‌های استان با شرکت در پویش «هدیه شعبه ما، یک ویلچر» حامی افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی در سطح  استان کرمان خواهند بود.

احمدی‌پور ادامه داد: با تدوین و اجرای طرح «‌هدیه شعبه ما، یک ویلچر» مدیران و کارکنان بانک‌های دولتی و خصوصی استان کرمان به صورت داوطلبانه بخشی از حقوق خود را به خرید ویلچر برای افراد دارای معلولیت در سطح استان اختصاص خواهند داد.

وی تصریح کرد: در این اقدام خیرخواهانه که به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی معلولین انجام خواهد شد، پس از جمع‌آوری مشارکت کارکنان، با هماهنگی کارشناسان تخصصی بهزیستی از وجوهات جمع‌آوری شده از هر شعبه بانک، یک دستگاه ویلچر مناسب و استاندارد خریداری شده و پس از هماهنگی‌های لازم در اختیار افراد دارای معلولیت واجد شرایط قرار خواهد گرفت.

احمدی‌پور با بیان اینکه طرح فوق به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت در بازه زمانی ۲۲آبان ماه لغایت ۱۲ آذر ماه سال جاری به اجرا در خواهد آمد، گفت: در همین راستا از کلیه خیرین و مردم عزیز در جهت مشارکت درطرح‌های توانبخشی و توانمندسازی بهزیستی دعوت به عمل می‌آوریم.

کد خبر 46936

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد