نخستین جلسه آموزشی دستور العمل های تامین مسکن منطقه شرق استان مازندران برگزار شد

نخستین جلسه آموزشی دستور العمل های تامین مسکن منطقه شرق استان مازندران با حضور نورالدین علاالدینی معاون هماهنگی موسسات غیردولتی ، مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی مازندران ، علیرضا قلی نژاد معاون بازسازی و امور روستایی بنیاد مسکن استان مازندران و کارشناسان مسکن بهزیستی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ نور الدین علاالدینی ، معاون هماهنگی موسسات غیردولتی ، مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی مازندران با بیان اینکه حوزه مسکن یکی از پرکارترین حوزه های بهزیستی است ، گفت : ساخت و واگذاری مسکن یکی از اولویت های بهزیستی برای توانمندسازی مددجویان می باشد تا گروه هدف بهزیستی دغدغه مسکن نداشته باشند و استان مازندران در این زمینه همواره جزو استان های برتر در واگذاری مسکن بوده است.
وی با تشکر و قدردانی از همکاری شرکای اجتماعی بهزیستی در ساخت مسکن ، افزود : در 5 ماهه نخست سال جاری 90 واحد مسکونی با هزینه ای بالغ بر 18 میلیارد ریال به مددجویان تحت پوشش بهزیستی واگذار شده است.
علاالدینی تعهد بهزیستی در حوزه مسکن در سال جاری را 360 واحد مسکونی دانست و ادامه داد : در حال حاضر 627 واحد مسکونی در حال احداث است که از این تعداد 70 واحد مسکونی به اتمام رسیده است.
کد خبر 43337

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک