در رسانه | مشارکت ۷ میلیارد ریال خیرین در پویش نذر حسینی

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان گلستان از مشارکت بیش از ۷ میلیارد ریالی خیرین در پویش نذرحسینی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت در گرگان، فرشته کابوسی معاون مشارکت‌های مردمی و مراکز غیردولتی بهزیستی استان گفت: با آغاز ماه محرم الحرام و با توجه به ادامه داشتن شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور این اداره کل اقدام به راه‌اندازی پویش نذر حسینی کرد.

وی افزود: در این پویش که به جهت جمع‌آوری کمک خیرین در ماه محرم و صفر به جامعه بزرگ بهزیستی صورت گرفت در ۱۰ روز اول بیش از ۲۰ هزار و ۳۶۰ پرس غذای گرم با ارزش ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تهیه و توزیع گردید.

کابوسی ادامه داد: همچنین خیرین و نیکوکاران در راستا فرمایشات مقام معظم رهبری(مدالظله العالی) مبنی بر ادامه داشتن مواسات مومنانه نسبت به تهیه و توزیع ۴۹۱ بسته معیشتی و بهداشتی به مبلغ ۱ میلیارد ۴۲۲ میلیون ریال در جامعه هدف بهزیستی گلستان اقدام کردند.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی گلستان تصریح کرد: مردم خیراندیش استان همچنین نذورات نقدی خودرا به مبلغ ۶۶ میلیون ۶۰۰ هزار ریال تقدیم نیازمندان تحت پوشش این سازمان کردند.

وی در پایان با اشاره به ادامه دار بودن این پویش در گلستان تا پایان ماه صفر از مردم و خیرین خواست تا درصورت شرکت در این پویش هدایا و نذورات خودرا به ادارات بهزیستی محل سکونت خود و یا از طریق کد دستوری #۱۴۸۰*۱*۶۶۵۵* پرداخت و اقدام نمایند.

خبرنگار: احسان فردوسی

کد خبر 41955

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد