بهزیستی مازندران آماده دریافت نذورات مردمی در تاسوعا و عاشورای حسینی

دکتر فرزاد گوهردهی ، مدیرکل بهزیستی مازندران گفت : خیران می توانند نذورات خود در ماه محرم و صفر را به صورت اقلام خشک و یا نقدی به بهزیستی استان اهدا کنند تا در سریع ترین زمان ممکن بین نیازمندان توزیع گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ دکتر فرزاد گوهردهی ، مدیرکل بهزیستی مازندران ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، گفت : کار خیر و دستگیری از همنوع به عنوان یکی از فضایل اخلاقی است که تاثیرات مثبت و سازنده ای بر جامعه می گذارد.

 وی به پرداخت نذورات هموطنان در محرم و صفر اشاره کرد و افزود : بهزیستی مازندران برای جذب نذورات، هدایای نقدی و غیر نقدی خیرین در ایام محرم و صفر آمادگی دارد و خیرین می توانند نذورات خود را به مراکز بهزیستی در سطح استان اهدا کنند.

دکتر گوهردهی با بیان اینکه نذورات و احسان مردم در سریع ترین زمان ممکن بین نیازمندان توزیع می گردد، ادامه داد : با توجه به شیوع ویروس کرونا و به دلیل حفظ سلامتی مددجویان خیرانی که قصد اهدای نذری در ماه محرم به مراکز معلولین و خانواده های نیازمند را دارند می توانند نیات خود را به صورت اقلام خشک و یا نقدی اهدا کرده و از توزیع غذای گرم خودداری کنند.

مدیرکل بهزیستی مازندران به شرایط کرونایی و محدودیت توزیع نذورات اشاره کرد و گفت : کمک به مراکز بهزیستی و حمایت از مددجویان بهزیستی بهترین جایگزین جهت انجام نیات خیرین می باشد و خیران می توانند با مراجعه به مراکز بهزیستی به عنوان حامی کودک، حمایت و کمک مالی ماهانه کودکان نیازمند تحت پوشش بهزیستی را بر عهده بگیرند.

وی با اشاره به کمک های نقدی خیرین ، افزود : خیرین می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 4153034541543068 ( مشارکت های مردمی بهزیستی مازندران )  و شماره کارت : 6367957086310104 و شماره شبا 780100004153034541543068 IR  واریز کنند.

کد خبر 41710

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد