شاهرود | پرداخت کمک هزینه تحصیلی به ۳۹۳دانش آموز تحت پوشش

جهانسیر گفت : کمک هزینه تحصیلی در جهت تقویت انگیزه های تحصیلی و ارتقا کیفیت زندگی به دانش آموزان تحت پوشش در تمام مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه پرداخت می شود

معاون مدیرکل و مدیر اداره بهزیستی شهرستان شاهرود از پرداخت کمک هزینه تحصیلی به ۳۹۳ دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی شهرستان در سال ۱۳۹۹ خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سمنان؛ مسعود جهانسیر با بیان اینکه حمایت و پرداخت کمک هزینه تحصیلی توانخواهان یکی از برنامه های اصلی سازمان بهزیستی است، گفت: این کمک هزینه در جهت تقویت انگیزه های تحصیلی و ارتقا کیفیت زندگی به دانش آموزان تحت پوشش درتمام مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه پرداخت می شود.


وی با تاکید بر اینکه پرداخت این کمک هزینه مانعی برای پرداخت سایر کمک های مستمر و غیرمستمر به دانش آموز نمی باشد ادامه داد: در سال گذشته کمک هزینه تحصیلی به ۳۹۳ دانش آموز پرداخت شده است.

جهانسر در ادامه افزود: دانشجویان تحت پوشش بهزیستی نیز با درج اطلاعات خود در سامانه دانشجویی http://students.behzisti.net در هر ترم می توانند از کمک هزینه تحصیلی بهره مند شوند.


وی از پرداخت کمک هزینه تشویقی به دانشجویان مشغول‌ به تحصیل در دانشگاه های دولتی روزانه خبر داد و گفت: در سال گذشته این کمک هزینه به ۸ توانخواه پرداخت شده است.

کد خبر 40837

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک