دررسانه|۴۷۱۲ مستمری بگیر زیر پوشش بهزیستی ایذه هستند

ایذه- سرپرست اداره بهزیستی شهرستان ایذه گفت: کل پرونده‌های موجود در این بهزیستی هشت هزار و ۵۰۰ پرونده است که از این تعداد چهار هزار و ۷۱۲ پرونده به عنوان تحت پوشش و مستمری‌بگیر هستند.

کیانوش صیدی وند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بهزیستی با شعار هوشمند سازی، محله محوری و سلامت اجتماعی در خانواده وارد گام دوم شده است، افزود: کل پرونده‌های موجود در این بهزیستی هشت هزار و ۵۰۰ فقره پرونده است که از این تعداد چهار هزار و ۷۱۲ پرونده به عنوان تحت پوشش و مستمری‌بگیر هستند.

وی با بیان اینکه هشت باب منزل با مشارکت قرارگاه خاتم برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی ایذه افتتاح شد، اظهار کرد: همچنین ۱۲ مرکز مثبت با اشتغال مستقیم ۳۶ نفر به بهره‌برداری رسید که خدمات اداره بهزیستی را به صورت محله محور به جامعه هدف ارائه خواهند داد.

صیدی وند با بیان اینکه به ۴۵ پرونده تسهیلات پرداخت شد، تشریح کرد: پرداخت تسهیلات حوزه اشتغال به معتادان بهبود یافته ۱۷ پرونده بود؛ همچنین شهریه ۲۴۰ دانشجو دانشگاه‌های آزاد، پیام نور، علمی کاربردی و شبانه پرداخت شد.

سرپرست اداره بهزیستی شهرستان ایذه با اشاره به پرداخت بیمه ۱۸۳ نفر از زنان سرپرست خانوار تصریح کرد: در ۶ ماه اخیر ۸۰۰ بسته معیشتی میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

وی بیان کرد: پنج مؤسسه خیریه به صورت فعال با اداره بهزیستی همکاری می‌کنند.

کد خبر 39978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک