در رسانه|  اعتبار موردنیاز پروژه مسکن افراد ضایعه نخاعی در همدان را تامین می کنیم

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: روند احداث برخی واحدهای مسکونی افراد ضایعه نخاعی نیمه کاره مانده که اعتبار مورد نیاز برای اتمام کار و تحویل به متقاضیان را تامین می کنیم.

به گزارش ایرنا، «حمیدرضا حاج بابایی» روز پنجشنبه در جلسه بررسی موانع و مشکلات پروژه مسکن افراد ضایعه نخاعی شهرستان همدان، اظهار داشت: این پروژه برای تکمیل و تحویل به سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد که در رایزنی با دستگاه های اجرایی مرتبط به زودی تامین می شود.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه در ادامه راه با مشکلات مدیریتی مواجه شده که آن را به حاشیه برده است.

نماینده مردم همدان در خانه ملت از بهزیستی خواست مدیریت کار را به عهده بگیرد و بر ادامه عملیات ساخت و ساز نظارت داشته باشد.

فرماندار شهرستان همدان نیز با بیان اینکه شرکت تعاونی مسکن ضایعه نخاعی ها در سال ۹۱ تشکیل شده است، گفت: هزار و ۶۲۶ مترمربع زمین در اختیار این تعاونی قرار گرفت.

"محمدعلی محمدی" افزود: احداث ۳۶ واحد در زمین فوق از سالها پیش اغاز و تاکنون ۱۸ واحد تکمیل و به اعضا تحویل داده شده است.

وی تصریح کرد: باقی مانده این واحدهای مسکونی نیز ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در ادامه راه با مشکلاتی مواجه شده که به آنها رسیدگی می کنیم.

محمدی از اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی استان خواست انتخابات برای تعیین هیات مدیره جدید این تعاونی را در اسرع وقت برگزار کند تا تیم مدیریتی جدید با اراده و همت بیشتری وارد عمل شود.

فرماندار همدان تجهیز آسانسور را برای تردد افراد ضایعه نخاعی ضروری دانست و گفت: پیمانکار پروژه نصب آسانسور را در اولویت قرار دهد.

کد خبر 35878

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک