تأسیس مرکز شبه خانواده در گلستان توسط قهرمان المپیک

جهان پهلوان رسول خادم با حضور در اداره کل بهزیستی گلستان درخواست راه‌اندازی مرکز شبه خانواده خود را دراین استان ثبت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی گلستان؛ رسول خادم قهرمان المپیک و جهان در این اداره کل حاضر شده و ضمن دیدار با دکتر سید مهدی حسینی مدیرکل بهزیستی استان درخواست راه‌اندازی مرکز شبه خانواده خودرا دراین استان ارائه کرد.
دراین دیدار رسول خادم ضمن تبریک فرارسیدن ماه نزول قرآن به تشریح اقدامات خود در این خصوص پرداخت و گفت: بنده و دوستان با وقوع آبگرفتگی و سیل در نوروز ۱۳۹۸ جمع شده و به کمک مردم شتافتیم که این امر تا به امروز ادامه دارد.
وی افزود: خوشبختانه با همکاری خوب جمعیت هلال احمر و بهزیستی در اقدامات خیرخواهانه توانسته ایم قدم های مفیدی در مناطق محروم برداریم که امروز ان شاالله با ثبت درخواست و تاسیس مرکز شبه خانواده که به راستی یکی از کارهای سخت سازمان بهزیستی است در استان گلستان کمکی دیگر به جامعه کشورمان کرده باشیم.
همچنین دکتر سید مهدی حسینی با ابراز خرسندی از این اقدام عام المنفعه گفت: سازمان بهزیستی همواره آماده پذیرش کمک های مردم شریف بوده و پهلوانان نه تنها در عرصه رقابت ورزشی بلکه در امورات فرهنگی واجتماعی کشور نیز منش و اخلاق بزرگ پهلوانی خودرا به معرض ظهور گذاشته اند.
مدیرکل بهزیستی گلستان تصریح کرد: ما مفتخریم که ورزشکاران و قهرمانانی همچون شما داشته و با قدمی محکم و عزمی راسخ در حال خدمت به بهترین مخلوقات خداوند هستیم.

کد خبر 34524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک