دکتر ولی اله نصر، رییس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان اصفهان شد

صبح امروز در مجمع انتخابات هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان اصفهان، دکتر ولی اله نصر به عنوان رییس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان اصفهان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان، در این مجمع که صبح امروز در سالن باز هتل پارسیان اصفهان برگزار شد؛ دکتر ولی اله نصر با حداکثر آراء به عنوان رییس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان اصفهان انتخاب شد.
دکتر ولی اله نصر مدیر کل بهزیستی استان اصفهان پس از انتخاب به عنوان رییس هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان اصفهان، ضمن تشکر از همه اعضای مجمع و همکاری بسیار خوب مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان، ابراز داشت: حضور فعال افراد دارای معلولیت نابینایی و کم بینایی و سایر معلولیت‌ها در سطح جامعه، هدف و گام بلند مدت بهزیستی و هیئت‌های ورزشی جانبازان و معلولین می‌باشد.
وی افزود: برای این مهم یکی از مهمترین مطالبات ما از جامعه و مدیریت شهری، مناسب‌سازی اماکن و معابر عمومی بویژه گسترش کمی و کیفی اماکن ورزشی مناسب‌سازی شده برای حضور همه افراد دارای معلولیت می‌باشد.
دکتر نصر گفت: هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان اصفهان با 450 عضو فعال در سال‌های اخیر رتبه اول کشوری را داشته است و همواره قهرمانان جهانی و کشوری برجسته‌ای را به جامعه ورزش کشور معرفی کرده است. امیدواریم با ارتقا و گسترش سایر رشته‌های ورزشی از جمله دوچرخه‌سواری در سال‌های آتی قهرمانان جهانی و کشوری برجسته‌تری را معرفی نماییم.
ساخت مجموعه ورزشی ویژه افراد دارای معلولیت نابینایی و کم‌بینایی
سید محمد طباطبایی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان هم در این مراسم ضمن تبریک به دکتر ولی اله نصر، خطاب به اعضای مجمع گفت: برای داشتن هیئتی پویا، نیاز به همراهی و مشارکت فعال همه اعضای مجمع و هیئت می‌باشد و امیدواریم با درایت دکتر نصر این هیئت گام‌های موثری در راستای ارتقای ورزش قهرمانی و پهلوانی ورزشکاران نابینا و کم بینای استان بردارد.
طباطبایی ابراز داشت: ساخت مجموعه ورزشی با رعایت استانداردهای جهانی ویژه افراد دارای معلولیت نابینایی و کم‌بینایی از برنامه‌های پیش روی اداره کل ورزش و جوانان استان است که امیدواریم با همت خیرین ورزشی بزرگوار استان در آینده‌ای نزدیک محقق شود
 

کد خبر 34512

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک