۱۸۲۷ دوز واکسن کرونا به مددجویان بهزیستی استان تهران تزریق شد

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: یک هزار و ۸۲۷ دوز واکسن کرونا به مددجویان و پرسنل تعدادی از مراکز شبانه روزی سالمندی در استان تهران تزریق شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران به نقل از خبرگزاری ایرنا، سید احمد خادم اظهار داشت: از این تعداد یک هزار و ۶۶۳ دوز واکسن مربوط به آسایشگاه کهریزک است و مرحله دوم تزریق واکسن در طی هفته جاری در این آسایشگاه انجام می شود.

وی ادامه داد: اکنون به مددجویان در سه مرکز سالمندان در شهرستان های شهریار، رباط کریم و قدس واکسن در حال تزریق است.

وی افزود: با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی تا پایان فروردین ماه به تمامی مددجویان در مراکز نگهداری شبانه روزی واکسن تزریق می شود.

به گفته معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران، ۱۵۴ مراکز نگهداری شبانه روزی با بیش از ۱۰ هزار و ۶۵۲ مددجو در استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه همچنان محدودیت‌های ملاقات با مددجویان در مراکز نگهداری شبانه روزی وجود دارد گفت: این امر برای جلوگیری از شیوع کرونا و حفظ جان مددجویان است.

خادم ادامه داد: تنها ملاقات هایی که ضرورت داشته باشد آن هم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی صورت می گیرد در غیر این صورت از خانواده ها درخواست می کنیم برای دیدار سالمندان به این مراکز مراجعه نکنند.

وی از ایجاد ملاقات های تصویری در فضای مجازی خبر داد و گفت: کارکنان مراکز نگهداری این امکان را برای خانواده ها و مددجویان فراهم می کنند تا در هر زمانی که مددجویان بخواهند بتوانند به صورت مجازی ملاقات کنند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: همچنین ضدعفونی کردن و رعایت دستورالعمل های بهداشتی با شدت بیشتری در مراکز نگهداری شبانه روزی در حال انجام است و جای نگرانی برای خانواده ها وجود ندارد.

کد خبر 33965

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک