مسابقه پیامکی (بعلاوه زندگی) ویژه کارکنان و مددجویان سازمان بهزیستی کشور برگزار می‌شود

دکتر "مسعود آسیما" مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل گفت: سازمان بهزیستی کشور به عنوان یکی از نهادهای اصلی و تأثیرگذار در حوزه رفاه اجتماعی کشور و متولی ارتقاء سلامت اجتماعی، منشاء خدمات ارزشمند تخصصی و حمایتی به گروه‌های مختلف جامعه می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : دکتر “مسعود آسیما”مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی کشور به عنوان یکی از نهادهای اصلی و تأثیرگذار در حوزه رفاه اجتماعی کشور و متولی ارتقاء سلامت اجتماعی، منشاء خدمات ارزشمند تخصصی و حمایتی به گروه‌های مختلف جامعه می‌باشد، گفت:راه اندازی مراکزی چابک، در دسترس، پاسخگو و فعال در رسیدگی به امور مددجویان تحت پوشش این سازمان در دستور کار #مدیریت سازمان بهزیستی قرار گرفت تا موجب تسهیل مراجعه، پیگیری و پاسخگویی به جامعه هدف شود.

در آستانه ی آغاز به کار رسمی مراکز خدمات بهزیستی (+زندگی) جهت آشنایی مخاطبان با این مراکز و کارکرد آنها، با همکاری مرکز هماهنگی و مدیریت مراکز خدمات بهزیستی کشور، مسابقه پیامکی طراحی شده که به صورت هفتگی برگزار می شود.

نحوه ی اجرای این مسابقه:


در ابتدای هر هفته یک سؤال در سایت و شبکه‌های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور قرارداده خواهد شد که علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان روز چهارشنبه همان هفته، عدد گزینه صحیح را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۲۳۴۵ اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور ارسال کنند.
به قید قرعه هر هفته به ۵ نفر از برگزیدگان که پاسخ صحیح را ارسال کرده‌اند، جوایزی تقدیم خواهد شد و اسامی برگزیدگان از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی  http://behzisti.ir اعلام خواهد شد.


مسابقه پیامکی (شماره ۱) 

مراکز خدمات بهزیستی (+زندگی) در سراسر کشور بر اساس کدام مستند قانونی تشکیل می‌شود؟

۱.قانون بودجه سال ۱۳۹۸
۲.قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی
۳.بند ۴ ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت
۴.برنامه ششم توسعه

برای شرکت در مسابقه لطفا شماره گزینه صحیح را به شماره ۳۰۰۰۰۱۲۳۴۵ پیامک کنید.

هر هفته به ۵ نفر از عزیزانی که پاسخ صحیح را ارسال کرده باشند به قید قرعه هدیه داده خواهد شد.

کد خبر 30176

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک