در رسانه | انعقاد تفاهم‌نامه ۲ جانبه همکاری میان اداره بهزیستی و فنی و حرفه‌ای اندیمشک

بیروم‌وند از انعقاد تفاهم‌نامه ۲ جانبه همکاری میان اداره بهزیستی و فنی و حرفه‌ای اندیمشک خبر داد و گفت: هدف اصلی از انعقاد این تفاهم‌نامه، کمک به خانواده‌های نیازمند بدون درآمد ثابت است که به دلیل نداشتن حرفه و شغل نیاز به اشتغال مستمر دارند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی خوزستان «فرحناز بیروم‌وند» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اندیمشک، از انعقاد تفاهم‌نامه ۲ جانبه همکاری میان اداره بهزیستی و فنی و حرفه‌ای اندیمشک خبر داد و اظهار کرد: این تفاهم‌نامه به منظور برگزاری دوره‌های آموزشی در راستای طرح کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در حوزه زنان سرپرست خانوار و اعضای خانواده آنها و افراد بهبود یافته از اعتیاد منعقد شد.

رئیس اداره بهزیستی اندیمشک با اشاره به اینکه هدف اصلی از انعقاد این تفاهم‌نامه کمک به خانواده‌های نیازمند بدون درآمد ثابت است که به دلیل نداشتن حرفه و شغل نیاز به اشتغال مستمر دارند افزود: در این تفاهم‌نامه مقرر شده آموزش افراد معرفی شده بر عهده سازمان فنی و حرفه‌ای و پرداخت هزینه‌ها نیز بر عهده اداره بهزیستی باشد.

وی اذعان کرد: در راستای این تفاهم‌نامه، ۳۰ مددجو به اداره فنی و حرفه‌ای معرفی شدند که کلاس‌های آموزشی برای آنها به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

کد خبر 29362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک