شاهرود | ۶۶ سالمند در مرکز سالمندان ثامن الائمه نگهداری می شوند

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود گفت : از ۶۶ سالمند نگهداری شده در مرکز ۲۴ نفر آقا و ۴۲ نفر خانم می باشند

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سمنان ۶۶ سالمند در مرکز سالمندان ثامن الائمه شهرستان شاهرود نگهداری می شوند.

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود بیان داشت از ۶۶ سالمند نگهداری شده در مرکز ۲۴ نفر آقا و ۴۲ نفر خانم هستند که بابت نگهداری از آنها ماهانه یارانه توسط بهزیستی به مرکز پرداخت می شود.

ایشان اظهار داشت: مرکز سالمندان ثامن الائمه با ۴۴ نفر پرسنل و کادر حرفه ای و مجرب شامل پزشک، پرستار، کاردرمان، مددیار، فیزیوتراپ، روانشناس و... و. در تلاش است که بهترین شرایط جسمانی  و روحی را برای سالمندان فراهم نماید.

وی با تاکید بر  مراقبت از سالمندان در منزل بیان کرد: نگهداری از سالمندان در منزل همراه با  آسایش و امنیت بیشتر، مراقبت شخصی و خصوصی، توجه رو در رو، همراهی و مصاحبت را برای ایشان بهمراه دارد.

ایشان در پایان : در  حال حاضر ۵۳ سالمند از طرح مراقبین و ۴۰ سالمند از خدمات ویزیت در منزل مرکز سالمندان ثامن الائمه بهره می برند که سازمان بهزیستی بابت آن یارانه بصورت ماهیانه به مرکز پرداخت می کند.

کد خبر 29145

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک