کلیه مددجویان و توانخواهان جامعه هدف وکارکنان دولتی و غیر دولتی دارای سهام عدالت درسامانه سجام ثبت نام کنند

سرپرست معاونت پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی گیلان از کلیه مددجویان توانخواهان جامعه هدف بهزیستی و کارکنان دولتی وغیردولتی دارای سهام عدالت خواست که برای احراز هویت در سامانه سجام ثبت‌نام کنند.

سید مهدی خدمت بین دانا سرپرست معاونت پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی گیلان اظهار داشت: دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند یا اصلاً به سامانه سهام عدالت مراجعه نکرده و روشی را انتخاب نکرده اند ضروری است در اسرع وقت نسبت به ثبت‌نام در سامانه سجام و احراز هویت خود اقدام نمایند.

وی افزود : دارندگان سهام عدالت با نام نویسی در سامانه سجام از مزایای مختلف سهام داری ازجمله دریافت سود ، امکان فروش سهام تخصیص یافته ، حضور در مجامع عمومی شرکت ها و درخواست عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری استانی بهره مند شوند.
سرپرست معاونت پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی گیلان گفت : مددجویان باید به این نکته هم توجه داشته باشند که دریافت کد و ثبت‌نام در سامانه سجام به نشانی sejam.ir به‌صورت الکترونیکی قابل انجام است و نیازی به مراجعه حضوری نیست. و تأکید کرد: برای ثبت‌نام در سامانه سجام کد ملی و یک شماره شبا از یکی از بانک‌هایی که فرد در آن حساب دارد لازم است.
وی ابراز داشت: انتظار می‌رود تمامی مددجویان دارای سهام عدالت نسبت به ثبت‌نام در اسرع وقت اقدام کنند.

فرایند ثبت نام افراد حقیقی ایرانی که روش غیر مستقیم را انتخاب نموده اند در سامانه سجام کلیک کنید

کد خبر 28563

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک