افتتاح واحد مسکونی مددجویی در بستان آباد

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در ادامه سفر به بستان آباد و با همراهی فرماندار شهرستان بستان آباد یک باب خانه مددجویی در روستای کرگان جدید را افتتاح کرد.

 دکتر فرگل صحاف مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان‌شرقی در حاشیه این افتتاح گفت: از آغاز نهضت تامین مسکن، ۶ هزار و ۸۵۱ واحد مسکن در استان تحویل مددجویان شده است.

وی با اشاره به اینکه ۵۸۱ واحد مسکونی برای مددجویان استان طی تفاهم نامه های شهری و روستایی با بسیج سازندگی، راه و شهرسازی و قرارگاه خاتم الانبیاء ساخته شده است، افزود: در ۶ ماهه اول سالجاری ۱۷۹ واحد مسکن تحویل مددجویان شده است و پیش بینی می شود ۸۰۰ واحد با اعتباری افزون بر چهار میلیارد تومان نیز ساخته و تکمیل شود.

وی اعلام کرد: مددجویانی که زمین به نام خودشان باشد با توجه به تفاهم نامه های موجود بین ارگانهای مختلف از تسهیلات بلاعوض و کم بهره برای ساخت مسکن می توانند استفاده کنند.

وی همچنین با اشاره به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا گفت: ۴۵۸ مرکز نگهداری معلولین و خدمات رسان برای دریافت تسهیلات کرونایی ثبت نام کردند که پرداخت تسهیلات به این مراکز، باعث تثبیت شغلی یک هزار و ۸۹۸ نفر شده است.

کد خبر 25529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک