در رسانه| همدلی با مشارکت مردم آذربایجان‌شرقی معنا می‌شود/ مهربانی پایان ندارد

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی، مشارکت مردم شریف استان در تکمیل پازل همدلی را در راستای تهیه و توزیع لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان تحت پوشش ستودنی خواند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، فرگل صحاف با اعلام اهداف برگزاری پویش پازل همدلی، اظهار داشت : پازل همدلی بزرگترین چیدمان مهربانی را در استان آذربایجان‌شرقی رقم زد که طی آن مردم شریف و خیر آذربایجان‌شرقی به نوعی در این کار خیرخواهانه سهیم شدند.
وی ضمن قدردانی از نیکوکاران و خیران استان در تکمیل پازل همدلی از دیگر علاقمندان و نوع‌دوستان خواست تا در فرصت اندک باقی‌مانده با خرید قطعه‌ای از این پازل در این همدلی بزرگ سهیم شوند.
مدیرکل بهزیستی استان با بیان اینکه قیمت هر قطعه در این طرح ۱۰ هزار تومان است، گفت: طرح پازل همدلی از اواسط مهرماه ۹۹ آغاز شده است و تا ۹ آبان ماه امسال ادامه دارد.
 جواد ایمانزاده معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی آذربایجان‌شرقی نیز بااشاره به اجرای پویش پازل همدلی در زیرمجموعه طرح ایران همدل که ابتکار بهزیستی کشور است، یادآور شد: هدف از اجرای این طرح، تأمین بسته‌های نوشت‌افزاری برای کودکان نیازمند است.
 وی با بیان اینکه این پویش با شعار «قطعه قطعه جمع گردد همدلی معنا شود»، راه‌اندازی شده است، ادامه داد: در این پویش پازلی از نقشه ایران با ۶۰۰ هزار قطعه تهیه شده است و خیران و نیکوکاران می‌توانند با ورود به سایت پازل همدلی و انتخاب استان هر چند قطعه که توانایی داشته باشند، خریداری کنند.
وی افزود: با قطعات پازل خریداری شده، مشخصات فرد خیر  در نهایت در پازل اصلی کشوری ثبت می‌شود.

ایمانزاده ادامه داد : علاقمندان به شرکت در این طرح می‌توانند به آدرس www. puzzlehamdeli.ir  مراجعه و مبلغ مورد نظر خود را واریز و با کودکان و دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت، همراهی کنند.

کد خبر 25309

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک