برگزاری نشست هم اندیشی شورای فرهنگی بهزیستی گیلان

صبح روز هفدهم تیر ماه، نشست هم اندیشی شورای فرهنگی با حضور " آریا طوفانی " مدیرکل بهزیستی گیلان و سایر اعضای شورای فرهنگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان؛ آریا طوفانی مدیرکل بهزیستی گیلان در ابتدای این نشست ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری حسینی، ماه محرم را ماه استفاده از فیوضات و فرصتهای معنوی دانست و گفت: فرا رسیدن ماه محرم فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ عاشورایی و سیره ی پاک حضرت سیدالشهدا(ع) است و همگان باید این ماه عزیز را مغتنم شمرده و از فیوضات معنوی آن بهره مند شوند.

وی همچنین بر لزوم استفاده از ظرفیت های موجود در جهت اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی در مراکز تحت نظارت بهزیستی تاکید کرد و موارد راهبردی در راستای برگزاری منظم برنامه های ایام سوگواری حسینی  را یادآور شد.

همچنین در این نشست  با توجه به فرا رسیدن ایام محرم در خصوص موضوعاتی همچون اجرای با شکوه مراسمات عزاداری، انجام تبلیغات محیطی ماه محرم، برپایی نشست های آموزشی و دوره های توجیهی با محوریت عفاف و حجاب در ادارات و مراکز تابعه، برگزاری مسابقه کتابخوانی و سایر برنامه های مرتبط گفتگو و تبادل نظر صورت گرفت و بر اجرای برنامه های موثر در جهت اجرای منظم برنامه ها تاکید شد.

در پایان جلسه نیز ضمن بررسی دستور العمل ها و برنامه های ابلاغی پیرو ماموریت های حوزه فرهنگی پس از تبادل نظر اعضای شورا ، مقرر گردید مصوبات جلسه با نظارت و دستور مدیرکل بهزیستی گیلان به کلیه حوزه های ستادی و شهرستانها ابلاغ شود.

کد خبر 111491

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد