در رسانه / برپایی پویش عید تا عید در بهزیستی آذربایجان‌غربی/اختصاص کددستوری برای کمک به نیازمندان

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: پویش عید تا عید از عید سعید قربان تا عید غدیرخم در این نهاد برپا شده و خیّران می توانند با کمک های مالی خود، این نهاد را در امدادرسانی به نیازمندان و خانواده های تحت پوشش یاری دهند.

پروین محمدپوری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: استفاده از پتانسیل و ظرفیت مردم نوع دوست و خیّر این استان در جهت تامین بخشی از نیازمندی‌های خانواده‌های تحت پوشش از جمله اهداف این طرح است که در حدود ۱۰ روز به اجرا در می آید.

وی اضافه کرد: مردم آذربایجان‌غربی می‌توانند همچون سال های گذشته در عید قربان گوشت نذری و قربانی خود را جهت تحویل سریع به جامعه هدف بهزیستی به ادارات بهزیستی در سراسر این استان تحویل دهند.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی ادامه داد: این نهاد در قالب اداره استانی، ادارات شهرستانی، پایگاه‌ها، شیرخوارگاه واقع در خیابان ورزش ارومیه و مرکز جامع آسیب دیدگان اجتماعی در شهرک‌ ایثار نذرهای مردم شامل وجه نقد، قربانی یا گوشت قربانی را دریافت می کند.

محمدپوری اظهار کرد: افراد خیّر می توانند با استفاده از کارت بانکی خود و روش کارت به کارت در این کار سهیم باشند که شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۸۵۴۵۳۱۷۸‌ برای این امر در نظر گرفته شده است.

وی گفت: همچنین کد دستوری #۵۹۰۰*۶۶۵۵* برای این منظور در نظر گرفته شده که یکی از ساده ترین راه های کمک به نیازمندان است.

به گزارش ایرنا، فردا عید سعید قربان بوده و سه شنبه هفته آینده نیز عید سعید غدیرخم است.

کد خبر 110166

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد