در رسانه / اجرای پویش عید تا عید در بهزیستی آذربایجان غربی

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی از اجرای پویش عید تا عید در بهزیستی استان خبر داد.

پروین محمدپوری مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین اظهار کرد: به منظور تامین بخشی از نیازمندیهای خانواده های تحت پوشش استان پویش عید تا عید از عید قربان تا عید غدیر خم در بهزیستی استان اجرا می شود.

محمدپوری تصریح کرد: پویش مذکور برای استفاده از پتانسیل و ظرفیت مردم نوع دوست و خیّر استان در جهت تأمین بخشی از نیازهای خانواده های تحت پوشش اجرا خواهد شد.

او ادامه داد: هم استانی های عزیز می توانند همچون سنوات گذشته در عید قربان گوشت نذری و قربانی خود را جهت تحویل سریع به جامعه هدف بهزیستی به ادارات بهزیستی در سراسر استان تحویل نمایند.

محمدپوری افزود: اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی و کلیه ادارات بهزیستی شهرستانها و پایگاه های بهزیستی ارومیه و شیرخوارگاه واقع در خیابان ورزش، مرکز جامع آسیب دیدگان اجتماعی در شهرک‌ایثار ، آماده دریافت نذورات (وجه نقد قربانی گوسفند یا گوشت قربانی) خیّران می باشد.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی یادآورشد: مردم نوع دوست و خیر استان می توانند نذورات و هدایای نقدی خود را نیز از طریق کد دستوری#۵۹۰۰*۶۶۵۵* و یا شماره کارت مجازی بهزیستی استان ۶۳۶۷۹۵۷۰۸۵۴۵۳۱۷۸ برای استفاده جامعه هدف اهدا کنند.

کد خبر 110164

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد