برگزاری اولین جلسه تخصصی مناسب سازی ستاد مناسب سازی اماکن و معابر عمومی و شورای سالمندان شهرستان اهواز

روز گذشته، اولین جلسه تخصصی  ستاد مناسب سازی اماکن و معابر عمومی و شورای سالمندان شهرستان اهواز با حضور مدیر بهزیستی اهواز، نمایندگانی از شهرداری، پلیس راهنمایی و رانندگی، بهداشت شرق، راه و شهرسازی، نظام مهندسی و مدیر عامل جامعه معلولین استان خوزستان در دفتر ریاست اداره بهزیستی شهرستان اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان محسن حسین پور رئیس اداره بهزیستی شهرستان اهواز ضمن اشاره به اهمیت موضوع مناسب سازی اماکن و معابر عمومی سطح شهر و ضرورت دسترس پذیری افراد کم توان، معلولان و سالمندان به اماکن عمومی گفت: بهبود وضعیت مناسب سازی نیازمند اقدامات جدی و مشارکت همه نهادها و ادارات است و همه موظفیم شرایط مناسب سازی جهت حضور عموم شهروندان به ویژه افراد با نیاز ویژه را در معابر و اماکن عمومی فراهم کنیم.

مناسب سازی ادارات و فضای عمومی شهری، حضور فعال تمام ادارات مرتبط و مسئول در جلسات مناسب سازی و ارائه پیشنهاداتی در رابطه با مناسب سازی ادارات و فضای عمومی شهری از جمله موضوعات مطرح در این جلسه بود.

گفتنی است گسترش فعالیتهای بنیاد فرزانگان و اختصاص پارک مناسب سازی شده جهت استفاده سالمندان توسط شهرداری از جمله مصوبات این جلسه بود.

کد خبر 110088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد