پیام تبریک مدیرکل بهزیستی گیلان در پی قهرمانی فوتسالیست های گیلانی تیم ملی ناشنوایان ایران

آریا طوفانی مدیرکل بهزیستی گیلان با صدور پیامی، قهرمانی تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران که با حضور ۴ ورزشکار گیلانی همراه بود را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان؛ پیام وی به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

ورزشکاران توانخواه ایران اسلامی در رشته فوتسال ناشنوایان بار دیگر صحنه هایی از اقتدار و غرور ملی را در جریان مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۴ قزاقستان (زیر ۲۱ سال) برای جهانیان به نمایش گذاشتند.

ورزشکاران توانخواه همواره با تلاش و پشتکارشان در عرصه های مختلف، قله های افتخار را فتح می کنند و بارها نشان داده اند که برای پیشرفت و رسیدن به پیروزی هیچ عاملی نمی تواند مانعشان شود و با موفقیتشان موجب خورسندی و سرفرازی خانواده و میهن خود می شوند که این پشتکار و تلاش بسیار ارزشمند و هر روز و هرلحظه شایسته تقدیر است.

لذا اینجانب کسب قهرمانی تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران و درخشش "فوتسالیست های گیلانی و ارزشمند تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران آقایان: سید علی فیاض ، امیر رضا حسن زاده ، سجاد ندیمی و علی رضا نصیری نژاد در مسابقات جهانی قزاقستان۲۰۲۴ را به این عزیزان ، خانواده های گرامیشان ، مربیان و اهالی ورزش گیلان و ایران تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برایشان سلامتی و موفقیت های بیشتر در میادین ورزشی خواستارم.

کد خبر 109787

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد