✔خرم آباد [] فراخوان راه اندازی مرکز توانمندسازی و صیانت اجتماعی از بهبود یافتگان

اداره کل بهزیستی استان لرستان در نظر دارد به استناد بند ۱۲ ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات دولت در راستای واگذاری مرکز جامع توانمندسازی و صیانت اجتماعی برای معتادان بهبود یافته از اشخاص حقیقی وحقوقی  واجد الشرایط مندرج در جدول ذیل دعوت به همکاری می نماید.

اداره کل بهزیستی استان لرستان در نظر دارد به استناد بند ۱۲ ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات دولت مصوب ۱۳۸۰/۱۱/۲۷مجلس محترم شورای اسلامی، درمان و بازتوانی اعتیاد و براساس سند ملی پیشگیری، مقابله، درمان، کاهش آسیب و بازتوانی معتادان مصوب تابستان ۱۳۹۲ کمیته ملی پیشگیری و مبارزه با درجهت خدمات رسانی به بهبود یافتگان تحت حمایت سازمان و همچنین مطابق ماده ۸۰ جز ۳ بند ث قانون برنامه ششم توسعه سازمان بهزیستی در راستای واگذاری مرکز جامع توانمندسازی و صیانت اجتماعی برای معتادان بهبود یافته از اشخاص حقیقی و حقوقی  واجدالشرایط مندرج در جدول ذیل دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان

تعداد

نوع مرکز

مدرک تحصیلی

خرم آباد

۱

مرکز توانمند سازی معتادین بهبود یافتگان

کارشناسی و بالاتر در رشته های روانشناسی (کلیه گرایش ها) مددکاری اجتماعی (کلیه گرایش ها) علوم تربیتی (کلیه گرایش ها) جامعه شناسی (کلیه گرایش ها) و کلیه رشته های مرتبط با پیشگیری و درمان اعتیاد

نکات مهم:

  • موسسات حقوقی متقاضی می بایست دارای پروانه تاسیس دارای اعتبار از سازمان بهزیستی بوده و در اهداف آن خدمات حوزه پیشگیری ذکر شده باشد.
  • شخص حقیقی متقاضی می بایست دارای مدرک تحصیلی مطابق با جدول فوق باشد و در وقت اداری در هیچ یک از نهادهای دولتی و غیردولتی اشتغال نداشته باشد.
  • هیچ گونه وابستگی سیاسی و حزبی و اهداف انتفاعی نداشته باشند
  • دستورالعمل مربوطه را به طور کامل مطالعه نموده و شرایط آن را پذیرفته باشند.
  • ارائه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست یا ارانه هزینه های فراتر از سرانه تعیین شده توسط سازمان بهزیستی کشور
  • کلیه افرادحقیقی وموسسات غیردولتی واجد شرایط فوق می توانند از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ تا قبل از پایان وقت اداری ۱۴۰۳/۰۳/۲۶به مدت یک هفته و به صورت حضوری درخواست خود را به اداره  بهزیستی شهرستان خرم آباد واقع در خرم آباد انتهای خیابان جلال آل احمد، دفترپیشگیری ازاعتیاد ارائه و ثبت نمایند.

توضیح: متقاضیان منتخب جهت ادامه فرایند پس از بررسی صلاحیت ها، مدارک به کمیته ماده ۲۶ استان ارسال می گردد.

کد خبر 109495

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد