اطلاعیه| دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت

داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص در اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان به نشانی www.hrtc.ir،مراجعه نمایند.

به اطلاع داوطلبان گرامی اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان میرساند؛ آزمون در روز پنجشنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار میشود، لذا داوطلبان میتوانندجهت دریافت کارت ورود به جلسه از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۴ خردادماه ۱۴۰۳ به پروفایل کاربری خود در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir، مراجعه نموده و نسبت به چاپ آن اقدام نمایند.  

ضمنًا چنانچه هر یک از داوطلبان به دلیل در اختیار نداشتن کد رهگیری مورد نیاز، موفق به دریافت کارت شرکت در آزمون نمی شوند، با مراجعه به سامانه و باکلیک بر نام آزمون و سپس بخش «بازیابی کدرهگیری»، با وارد نمودن کدملی و شماره تلفن همراه خود(شماره تلفن زمان ثبت نام) نسبت به بازیابی کدرهگیری اقدام نمایند.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشند ؛ در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مشاهده نمودند ، با توجه به ایجاد فرآیند باجه رفع نقص آنلاین در پروفایل کاربری ، می توانند ابتدا نسبت به اصلاح این اطلاعات اقدام و سپس کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند .همچنین در صورتی که کارت ورود به جلسه دارای اشکالاتی از جمله، واضح نبودن عکس، درج عکسی به جز عکس داوطلب و ... باشد، ضروری است در روز چهارشنبه ۱۶ خرداد از ساعت ۹ الی ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا شناسنامه عکسدار) و همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴ ×۳(درصورتی که عکس ایراد دارد) به نماینده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس قزوین چهارراه ولیعصر نرسیده به گلستان سوم مرکز آموزش جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند. 

با توجه به اهمیت موضوع و لزوم اطلاع رسانی دقیق و کامل به عنوان تذکر جدی به داوطلبان توصیه می‌شود از همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی از جمله تلفن همراه در جلسه امتحان خودداری نمایند. بدیهی است عدم توجه به این موضوع تخلف بوده و با متخلفین برابر مقررات برخورد خواهد شد.

کد خبر 109237

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد