برگزاری اولین کمیته ساماندهی و صیانت از معتادین (ماده ۱۶) در بهزیستی گیلان

صبح روز بیست و دوم اردیبهشت ماه؛ اولین کمیته ساماندهی و صیانت از معتادین ( ماده ۱۶ ) با حضور آریا طوفانی مدیرکل بهزیستی گیلان؛ کریم تقی زاده معاون دادستان عمومی و انقلاب گیلان ، دکتر مانک ییلاق بیگی معاونت سلامت اجتماعی بهزیستی گیلان ، محمد نوروزی مسئول بازرسی بهزیستی استان و سایر مسئولین دستگاه های ذیربط در سالن اجتماعات خزائلی اداره کل بهزیستی گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان؛ آریا طوفانی مدیرکل بهزیستی گیلان در این نشست در خصوص ظرفیت های دستگاههای استان جهت راه اندازی و خدمات بهتر، مباحثی را مطرح و بر لزوم بازدید میدانی مستمر از مرکز جهت بررسی خدمات و نحوه صحیح اجرای دستورالعمل ها تاکید نمود.

در ادامه همچنین به شرح کامل فعالیت مرکز توانمندسازی و صیانت معتادین ، ظرفیت مرکز و وظایف کلیه دستگاهها پرداخت و خواستار همکاری تنگاتنگ دستگاه های ذیربط در جهت انجام صحیحی امورات محوله شد.

در ادامه کریم تقی زاده معاون دادستان عمومی و انقلاب گیلان نیز راه اندازی مرکز توانمندسازی و صیانت از معتادین را امری مهم برشمرد و بر لزوم استفاده از ظرفیت سامانکده شهرداری جهت راه اندازی این مرکز تاکید کرد.

 در ادامه این جلسه نیز مسئولین سازمانهای دیگر همچون دانشگاه علوم پزشکی ، کمیته امداد امام خمینی(ره )، نیروی انتظامی ، زندانها و فنی و حرفه ای، ضمن بیان مباحث کاربردی و پیشنهادات، آمادگی سازمان خود در خصوص همکاری لازم جهت راه اندازی مرکز توانمندسازی و صیانت از معتادین در استان گیلان را اعلام نمودند.

کد خبر 107608

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد