پیام گرامیداشت مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته کار و کارگر

بی شک، ایران عزیز اسلامی در سایه عزم و اعتماد مجدانه کارگران شرافتمند راهی می پیماید که فردایی شکوهمند را نوید می دهد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد /اسماعیل دامیار با صدور پیامی ، هفته کار و کارگر را به محضرکارگران شریف و زحمتکش ایران اسلامی تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است؛

بسمه تعالی

هفته کارگر، یادمانی برای ارج نهادن به زحمات و تلاش های کارگران و فرصتی مغتنم برای ‌گرامیداشت مقام ‌و منزلت کارگر است، کسانی که ردای تلاش و خدمت بر قامت استوارشان تجسمی از اراده و همت است، بزرگ مردان و شیر زنانی که با اراده ای پولادین در اعتلای نام ایران بر بلندای قله های افتخار و عزت گام برداشته و عاشقانه تلاش می کنند.

بی شک، ایران عزیز اسلامی در سایه عزم و اعتماد مجدانه کارگران شرافتمند راهی می پیماید که فردایی شکوهمند را نوید می دهد.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده، جایگاه و نقش کارگران این بازوان توانمند تولید و توسعه بر هیچ کس پوشیده نیست، چرا که کارگران عزیز در همه دوران و زمان همواره ثابت کرده اند در صف اول ایثار و جانبازی ایستاده اند و عاشقانه ندای امام امت خویش را لبیک گفته اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام جامعه کارگری، هفته کار و کارگر را به همه عوامل و زحمتکشان عرصه مقدس کار و تلاش، کارفرمایان، کارگران و خانواده های محترمشان به ویژه کارگران بخش های مختلف مجموعه اداره کل بهزیستی استان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، عزت و موفقیت این عزیزان را در راه پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر کشور عزیزمان مسئلت دارم.

اسماعیل دامیار

مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد

کد خبر 106969

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد