بانوی نیکوکار رودسری، ملک میلیاردی خود را به بهزیستی گیلان اهدا کرد

بانوی نیکوکار رودسری در اقدامی خداپسندانه، شش دانگ ملک تجاری-مسکونی خود با هدف تأسیس خانه کودک ونوجوان در شهرستان رودسر را به بهزیستی گیلان اهدا کرد.

مدیرکل بهزیستی گیلان ضمن اعلام خبر فوق در خصوص جزئیات اهدای ملک میلیاردی بانوی نیکوکار رودسری به بهزیستی گیلان، اظهار داشت: این ملک که در شهرستان رودسر واقع شده است در زمینی به مساحت ۱۴۶۱ متر شامل سه واحد مسکونی و سه واحد تجاری با ارزش تقریبی بیش از ۵۰ میلیارد برآورد شد که جهت تأسیس خانه ی شبانه روزی به منظور نگهداری از فرزندان تحت حمایت بهزیستی توسط یکی از خیرین نیک اندیش شهرستان رودسر به بهزیستی گیلان اهدا گردید.

آریا طوفانی در ادامه، از نیت خیرخواهانه این بانوی نیکوکار و تمامی خیرین نیک اندیش که با هدف خداپسندانه به مددجویان بهزیستی کمک رسانی میکنند، تشکر و قدردانی کرد و گفت: بسیار خرسند هستیم که خیرین نیکوکار، سازمان بهزیستی را امین خود می دانند تا کمکهای خیرخواهانه خود را توسط این نهاد خدمت رسان به دست نیازمندان برسانند.

وی همچنین جلب مشارکت های خیرین به منظور رفع نیازهای جامعه هدف و گسترش رفاه اجتماعی در بین اقشار آسیب پذیر را یکی از اهداف مهم بهزیستی برشمرد و افزود: خیرین نیکوکار در جهت رفع مشکلات مددجویان و تامین رفاه اجتماعی جامعه هدف، همواره بعنوان همیاران ارزشمند بهزیستی محسوب می شوند و در این راستا تلاش خواهیم کرد تا بازهم بیش از پیش بستر را برای جلب مشارکت های مردمی و جذب منابع پایدار در جهت تحقق رسالتهای سازمانی فراهم کنیم.

مدیرکل بهزیستی گیلان در خاتمه، اقدام خداپسندانه این بانوی نیکوکار را بسیار ارزشمند و بزرگ دانست و تصریح کرد: به لطف خداوندمنان و به همت مسئولین بهزیستی و سایر نهادهای خدمت رسان در استان و شهرستان، مقدمات افتتاح این خانه کودک و نوجوان فراهم خواهد شد تا به زودی این مرکز جهت خدمت رسانی به فرزندان تحت حمایت بهزیستی به بهره برداری برسد.

گفتنی است پیش از این نیز ، منزل مسکونی مرحومه «گل بانو نجفی» مادر بزرگوار «شهیدسرافراز محمدرضا حاتمی» توسط خانواده ایشان به عنوان خانه شبانه روزی کودک و نوجوان تحت نظارت بهزیستی گیلان به بهره برداری رسیده بود.

کد خبر 106919

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد