فراخوان اداره کل بهزیستی خراسان شمالی

فراخوان ایجاد واحد مدیریت مورد درمان و کاهش آسیب معتادان بی بضاعت

فراخوان ایجاد واحد مدیریت مورد درمان و کاهش آسیب معتادان بی بضاعت

۱- مدت زمان انعقاد قرارداد/ تفاهم نامه با مجری از تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱ الی ۱۴۰۳/۱۲/۲۹ می­باشد.

۲- کلیه اشخاص حقیقی و مؤسسات حقوقی که در اساسنامه آنها به اهداف درمان و کاهش آسیب اعتیاد اشاره شده است، می­توانند در فراخوان شرکت نمایند (اشخاص حقیقی و حقوقی که از محل کمیسیون ماده ۲۶ بهزیستی استان مجوز فعالیت در زمینه فوق را دارا باشند، در اولویت انتخاب قرار دارند).

۳- پیمانکار ملزم به رعایت قانون منع مداخله کارکنان دولت مصوب سال ۱۳۳۷ و بخشنامه تعارض منافع می­باشد. ضمناً در هر مرحله، خلاف این موضوع اثبات گردد، علاوه بر ضبط تضامین و وثائق، پیمانکار موظف به جبران خسارات وارده به تشخیص ناظر حسن اجرای قرارداد/ تفاهم نامه، خواهد بود.

۴- اولویت در انتخاب مؤسسه برنده در مرحله اول داشتن صلاحیت علمی و عملی برای مدیریت واحد، حسن شهرت و حسن سابقه می­باشد. برنده بایستی توان مالی پرداخت ۶ ماه حقوق نیروهای بکارگیری شده و بیمه را داشته باشد (با عنایت به اینکه ممکن است اعتبارات با تأخیر ابلاغ گردد).

۵- توان ارائه مدارک و شواهد متقاعد کننده دال بر برخورداری از تجربه علمی و اجرایی در زمینه اهداف.

۶- در اختیار داشتن تیم اجرایی با تجربه در زمینه موضوع برنامه.

۷- داشتن کد اقتصادی، شناسه ملی، سابقه مالیات و سابقه تأمین اجتماعی

۸- در قبال ارائه خدمات تخصصی )توانمندسازی شغلی معتادین بهبودیافته)  به ازاء هر پرونده در مرکز استان  در هر ماه مبلغ  ۴/۸۰۰/۰۰۰  ریال (چهارمیلیون و هشتصد هزار ریال)  و به ازاء هر پرونده در شهرستان هر ماه مبلغ           ریال به مجری پرداخت می گردد که در صورت تأمین اعتبار و اعلام تعرفه سال ۱۴۰۳ از بهزیستی کشور و تأیید کارشناسان ناظر، تعرفه هر پرونده و تعداد پرونده قابل افزایش خواهد بود.

۹- پرداخت بیمه، مالیات و تمامی کسورات قانونی مربوط به قرارداد یا تفاهم نامه ( در صورت شمول )بر عهده مجری طرح میباشد.

۱۰ – مجری طرح موظف است کلیه مطالبات نیروی انسانی بکار گرفته شده را برابر با قانون کار، قانون تأمین اجتماعی و سایر قوانین و مقررات مربوطه، پرداخت نماید.

۱۱- برنده موظف است حداکثر تا  ۲۴ ساعت پس از ابلاغ بهزیستی به وی، با سپردن تضمین اجرای تعهدات خود، به انعقاد قرارداد/  تفاهم نامه مبادرت نماید.

۱۲- مجری طرح موظف است نیروهای مورد نیاز را مطابق شرایط دستورالعمل تخصصی و از نیروهای دوره دیده بکار گیرد.

۱۳- انتخاب مجری صرفاً بر اساس نظر کمیته تخصصی پیشگیری استان خواهد بود (با در نظر گرفتن معیارهایی مثل حق سابقه، توان مالی، تجربه متقاضی در انجام فعالیت های مشابه، عدم دریافت اخطار و تذکر از بهزیستی و ...... ).

۱۴- دستورالعمل تخصصی به پیوست می­باشد.

۱۵– متقاضی اقرار می­نماید که دستورالعمل مربوطه را به دقت مطالعه نموده و با آگاهی کامل از مفاد دستورالعمل، نسبت به ارائه پیشنهاد خود اقدام نموده و عدم اطلاع از دستورالعمل پذیرفتنی نبوده و رافع مسئولیت نیست.   

۱۶- مجری متعهد می گردد کلیه پرونده ها را پس از اتمام مدت تفاهم نامه، فسخ ، ابطال و ... به بهزیستی عودت نماید.

متقاضیان تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ مهلت دارند تا مدارک خود را به دفتر اعتیاد حوزه پیشگیری اداره کل بهزیستی تحویل دهند

جهت دریافت دستورالعمل کلیک کنید

کد خبر 104216

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد