طرح پازل همدلی با هدف تامین نوشت افزار برای کودکان تحت پوشش در همدان اجرا می شود

مدیرکل بهزیستی استان از اجرای طرح پازل همدلی با هدف تامین نوشت‌افزار مورد نیاز دانش‌آموزان تحت پوشش خبر داد.

مدیرکل بهزییستی استان با اعلام این خبر گفت: اداره کل بهزیستی استان همدان همراه با  سایر نقاط کشور و  در راستای حمایت و رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمند تحت پوشش در ذیل پویش بزرگ «ایران همدل» نسبت به اجرای پویشی با عنوان «پازل همدلی» اقدام می‌کند.

دکتر مهدی دیناری وی افزود: در این پویش، پازل نقشه ایران با ۶۰۰ هزار قطعه در سطح کشور (که در نقشه هر استان هم نمادهای میراث فرهنگی و هنری آن استان در ابعاد ۳۰*۲۰ متر نقش بسته است) برای مردم خیر و نوع‌دوست که قصد حمایت و مشارکت دارند، تدارک دیده شده است.

وی افزود: مردم خیر و نوع‌دوست می‌توانند نسبت به خرید هر قطعه پازل به مبلغ ۱۰۰ هزار ریال، در تامین نوشت‌افزار و وسایل مدرسه دانش‌آموزان تحت پوشش  مشارکت نمایند.

وی اضافه کرد: کسانی که قصد مشارکت دارند، می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی پازل همدل نسبت به تکمیل مشخصات و انتخاب استان و شهرستان اقدام و با خرید چند قطعه از این پازل به دانش‌آموزان نیازمند منطقه در زمینه تهیه لوازم التحریر کمک کنند.

مهدی دیناری با بیان این که پویش «پازل همدلی» با شعار «قطعه قطعه جمع گردد، همدلی معنا شود» تا آخر مهرماه ادامه دارد، بیان کرد: قطعات این پازل با مشارکت های مردمی تکمیل و با ثبت اسم تمام مشارکت‌کنندگان بر روی قطعات این پازل به عنوان بزرگترین پازل در دنیا و نمادی ماندگار از پویش ایران همدل در نقطه‌ای از ایران به یادگار نصب و ماندگار می شود.

کد خبر 24681

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک