تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از استاندار یزد

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از استاندار یزد بواسطه فراهم سازی زیر ساخت های مناسب در جهت دستیابی به توسعه پایدار و عدالت اجتماعی، تقویت و ارتقاء همکاری های فی ما بین در راستای ارائه خدمات بهینه و مطلوب به آحاد جامعه تقدیر کرد.

 مدیرکل بهزیستی استان یزد با اعلام این خبردر حاشیه نشست شورای توسعه استان گفت: دکتر وحید قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور  با اهدا لوح  تقدیری از  حسن نیت، همراهی و همدلی موثر و همیشگی دکتر محمد علی طالبی استاندار یزد در حمایت از مناسب سازی شهری ویژه افراد دارای معلولیت معلولین، برگزاری جلسات شورای سالمندان و شورای مشارکت های خیرین، حمایت از مددجویان بهزیستی بویژه مقیمان مراکز همزمان با شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

علی محمد عطابخش گفت: به همین منظور بهزیستی استان به نمایندگی از ریاست بهزیستی کشور در نشست توسعه استان این لوح را به استاندار یزد تقدیم کرد.

در این لوح آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمدعلی طالبی

استاندار محترم یزد

خداری را سپاس که در عرصه فعالیت در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی، پیشگیری از بروز و شیوع آسیبهای اجتماعی و معلولیتها و توانمندسازی آحاد جامعه هدف با بهره گیری از مدل خیر جمعی و جلب شرکای کاری با عزیزانی همراه شده ایم که با حمایتها موثر و مستمر ما را از ارزشمندترین پشتوانه ها بهره مند نموده اند.

بی تردید فراهم سازی زیرساختهای مناسب در جهت دستیابی به توسعه پایدار و عدالت اجتماعی مستلزم همیاری و تعامل مثبت و فعال اندیشمندان، مدیران و دست اندرکاران تمامی نهادها و دستگاههای ذیربط و دخیل در عرصه توسعه و رفاه اجتماعی است و حضور مدیران مجرب و خیراندیش همچون جنابعالی می تواند پیام خوبی برای تقویت و ارتقای همکاری های فی مابین در راستای ارئه خدمات بهینه و مطلوب به آحاد جامعه و شکوفایی همه جانبه نظام رفاه و عدالت اجتماعی باشد.

لذا تقدیر از حسن نیت، همراهی و همدلی موثر و همیشگی جنابعالی بویژه با اداره کل بهزیستی استان و آرزوی تداوم و تقویت این همکاری ها در جهت تثبیت، ارتقاء و بالندگی اهداف نظام رفاه و سلامت اجتماعی و تحکیم اقتدار کشور اسلامی مان، توفیقات روزافزون شما را از خداوند منان مسالت می نمایم.

دکتر وحید قبادی دانا

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور

کد خبر 21156

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک