واحد حراست

ساماندهی محل استقرار پارک خودروهای داخل سازمان ( شخص – دولتی ) در محوطه اداره کل بهزیستی گیلان

آقای صباح مهدی پور رئیس اداره حراست بهزیستی گیلان گفت : با توجه به اینکه در طول روز تعداد قابل توجه ای از خودروها در محوطه سازمان تردد می کنند و نظر به اهمیتی که جانمایی این خودروها ، جهت خدمت رسانی درست به جامعه هدف بهزیستی و تردد بهتر افراد دارای معلولیت و همچنین حرکت به موقع خودروهای اورژانس اجتماعی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح شهر دارند ، با همکاری سایر واحد ها تصمیم بر آن شد که تقسیم بندی براساس خودروهای شخصی همکاران و خودروهای دولتی ، خودروهای استیجاری ، خودروهای اورژانس اجتماعی و همچنین خودروهای معلولین و جامعه هدف برای انجام امور اداری که به این اداره مراجعه می کنند . صورت پذیرد .

گفتنی است : همچنین در نقشه محوطه که در آن جانمایی خودروها مشخص شده ، تابلوهای راه نما و پارک مطلقا ممنوع نیز در محوطه نصب شده است

وی اشاره کرد : در این راستا همه مکاتبات لازم انجام شده که از تاریخ 25 تیرماه در خصوص این برنامه همکاران وعموم مراجعین همکاری لازم را داشته باشند و مطمئنا در انجام این کار با محدودیت ها و اشکالاتی روبرو خواهیم شد و سعی می کنیم نواقصی که در حین اجرای این طرح مشاهده گردیده به مرور زمان برطرف شود ، ازکلیه همکاران محترم که در اجرای این برنامه با ما همکاری لازم را داشته اند نقدیر و تشکر می گردد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

نگاه کارشناسان

 • توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  توانمندسازی معلولان، دورنمای فعالیتهای توانبخشی

  دنیایی که در آن به سر می بریم، جهانی است متفاوت و مملو از پیشرفت هایی که زندگی انسان عصر امروز را دگرگون ساخته و او را در مسیر پویایی و شکوفایی پیش می برد. با این حال شیوع انواع بیماری ها، معلولیت ها و آسیب های اجتماعی موجب شده تا دولت ها تلاش منسجمی را برای تدوین برنامه های آموزشی، توانبخشی و حمایتی به عمل آورند تا سلامت جامعه را تضمین کنند. در کشور ما نیز به رغم رشد آگاهی های عمومی، استفاده وسیع از وسائل ارتباط جمعی و افزایش میزان تحصیلات و دانش اجتماعی خانواده ها کماکان شاهد بروز انواع معلولیت ها هستیم و این واقعیت، تاکیدی است بر ضرورت فعالیت های توانبخشی.

 • ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  ضرورت بهره گیری از علم و فناوری در ارائه خدمات تخصصی

  تحولات گسترده در دنیای امروز، ابعاد مختلف زندگی فرد،خانواده و جامعه، را تحت تأثیر قرار داده و سرعت تغییرات و تحولات و ناپایداری ها ناشی از محیط های بین المللی، منطقه ای و ملی، زندگی اجتماعی ما انسانها را متاثر ساخته و لزوم برنامه ریزی راهبردی را در مواجهه هوشمندانه در راستای بهبود وضعیت سلامت اجتماعی را اجتناب ناپذیر نموده است.

 • "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  "آموزش" منحصر به افراد ، زمان ، مکان ویا عمل خاصی نیست

  آموزش (Education) دارای مفهوم و کاربرد گسترده و پیچیده و در نتیجه مبهمی است. در تعریف این مفهوم، نه تنها میان مردم عادی، بلکه میان صاحب‌نظران تعلیم و تربیت هم اختلاف‌نظر وجود دارد.

 • عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  عدالت برای سلامت و سلامت برای عدالت

  پنجم تیر ماه (مصادف با ۲۶ ژوئن) هرسال، روز جهانی مبارزه با موادمخدر، فرصت مغتنمی است برای اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در عرصه‌های گوناگون مبارزه با مواد روانگردان، حساس‌سازی و آگاهیبخشی در مورد اهمیت توجه به این مشکل بزرگ جوامع بشری و پاسداشت تلاش‌های تمامی دست‌اندرکاران و کنشگران کنترل و کاهش و مقابله با موادمخدر و روانگردان‌ها، ضمن گرامیداشت این روز که در کشور ما در قالب یک هفته برگزار می‌شود و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر مبارزه با موادمخدر، بی‌مناسبت نیست تا به یادآوری تلاش و مساعی همکاران بهزیستی در اینباره، اشاره‌ای به این کوشش‌ها بشود.