ثبت نام 110متقاضی برای راه اندازی مراکز مثبت زندگی

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی از ثبت نام 110متقاضی راه اندازی مراکز مثبت زندگی (مراکز خدمات بهزیستی) در استان خبر داد.

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: تا 30صبح امروز 30 اردیبهشت، 110 نفر متقاضی تاسیس مراکز مثبت زندگی در استان هستند.

علی عرب نژاد،صبح امروز به رسانه‌های گروهی اظهار کرد: ثبت‌نام الکترونیکی از متقاضیان از ۲۲ اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا ۶ خرداد سال جاری ادامه دارد.

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی به منظور تأسیس مراکز خدمات بهزیستی(مثبت زندگی) از متقاضیان حقیقی و حقوقی واجد شرایط برای صدور مجوز از سوی این سازمان طی فراخوانی دعوت به همکاری کرده است، افزود: متقاضیان برای ثبت‌نام باید به سامانه اینترنتی در نظر گرفته شده به نشانی http://centers.behzisti.net  مراجعه کنند.

به گزارش ایسنا، مدیرکل بهزیستی مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی بیان کرد: محور فعالیت مراکز مثبت زندگی یا مراکز خدمات بهزیستی، خانواده‌ها خواهند بود و پرونده‌های مددکاری اجتماعی خانوار به صورت الکترونیکی برای تمام مددجویان مستمری بگیر سازمان بهزیستی در این مراکز شکل خواهد گرفت.

عرب نژاد یادآور شد: مددجویان می‌توانند خدمات اولیه مثل تشکیل پرونده و همچنین درخواست‌های خود را از طریق مراکز مثبت زندگی پیگیری کنند و این مراکز در راستای خدمات ادارات بهزیستی شهرستان قرار دارند به این معنا که به صورت الکترونیکی درخواست‌ها به ادارات بهزیستی شهرستان ارجاع و اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

کد خبر 17641

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

دسترسی سریع به سامانه ها