تعطیلی مهدهای کودک و مراکز روزانه توانبخشی تا پایان سال

علیرضا ایزدپور مدیرکل بهزیستی استان سمنان خبر از تعطیلی کلیه مهدهای کودک و مراکز روزانه توانبخشی استان همزمان با سراسر کشور را داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سمنان کلیه مهدهای کودک و مراکز روزانه توانبخشی استان سمنان تا پایان سال تمدید شد .

علیرضا ایزدپور مدیرکل بهزیستی استان سمنان : تمامی مهدهای کودک و مراکز توانبخشی روزانه تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان سمنان تا پایان سال شمسی تعطیل است.
 
ایزدپور به نقل از دکتر وحید قبادی دانا با اعلام این خبر گفت: این  تصمیم در راستای اعلام ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر تعطیلی مدارس تا پایان سال شمسی جاری اتخاذ شده است. درخصوص جبران ضرر احتمالی ناشی از تعطیلی مهد کودک‌ها و مراکز توانبخشی روزانه افزود: یارانه پرداختی به مراکز توانبخشی روزانه تحت پوشش سازمان بهزیستی برای ماه هایی که این مراکز با بخشنامه های ارسالی تعطیل شدند به صورت یارانه پرداختی در بهمن ماه برای آنها واریز خواهد شد. بنابراین تعطیلی هیچ تاثیری در دریافت میزان یارانه مراکز توانبخشی روزانه نخواهد داشت.با پیگیری‌های دکتر محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نام مهدهای کودک هم در لیست مشاغل متاثر از شیوع ویروس کرونا در کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از ویروس کرونا گنجانده شد و بر این اساس هر گونه تصمیم این کارگروه برای حمایت از مشاغل متضرر هم شامل حال مهدهای کودک سراسر کشور خواهد شد.

کد خبر 14435

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

خدمات بهزیستی